Festival Halı Loft Serisi Desenleri ve Fiyatları

Modern Halı Modelleri 2020

Halı markaları ve üreticilerinin en yeni halı modellerini incelemeye, değişik koleksiyonlara göz atmaya devam ediyoruz. Son olarak Salon Halı modelleri binbirdekor.com sayfalarına konuk olmuştu. Ayrıca 2020 halı araştırmalarımız dahilinde Saray Halı Modelleri ve Kaşmir Halı Modelleri ile Merinos Halı Fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Linkler üzerinden bu markları yeni halı koleksiyonlarına da göz atabilirsiniz. Fakat bu sayfamızın konuğu Festival halı 2020 halı modelleri olacak arkadaşlar. Daha önceki sayfalarımızda markanın en çok tutulan yeni modellerinden biri olan Festival Halı Maniad serisini incelemiştik ve çok beğenmiştik hatırlarsanız. Bu günse Festival Halı ürün gamına henüz eklenen son koleksiyonlardan biri olan Festival Halı Loft serisini masaya yatırıyoruz.

Festival Halı Modelleri ve Fiyatları 2020

Yeni sloganı “Bazen Tüm Yenilikler Önünüze Serilir” ile geçtiğimiz yıl değişim sinyalleri veren Festival Halı’da hakikaten gözle görülür değişiklikler oluyor. Bu değişikliğe, yeni yılda Festival vitrinlerini süsleyen, yukarıda linkini verdiğimiz Maniad başta olmak üzere, Festival Halı Fly ve Festival Halı Mood gibi bir çok göz alıcı modeli kanıt olarak gösterebiliriz. Ha bir de şimdi inceleyeceğimiz Loft serisi var tabi ki…

Festival Halı Loft Koleksiyonu

Ana desen ve renk örneklerini paragraf aralarında beğenilerinize sunduğumuz Loft koleksiyonu, 12 farklı desen ve mavi, gri ve kemik olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile Festival Halı vitrinlerine çıkarılmış. Koleksiyonda ağırlıkla avangart desenlerin ön planda tutulduğunu görüyoruz. Ancak Loft serisinde modern desenlere nadir de olsa yer verilmiş. Kısacası bu koleksiyonda hem lüks tarzlarda dekore ettiğiniz, hem de modern tarzlarda döşemeyi düşündüğünüz oturma odanız için halılar var bu koleksiyonda. Koleksiyonun renkleri ise tek kelime ile muhteşem.

Festival Halı Fiyatları 2020 (Loft)

Efendim merakla beklediğiniz Loft serisininn fiyatlarına gelecek olursak, pamuk atkı ve akrilik iplikten 1.750.000 ilmek ucu sıklığında üretilen ve 9,5 mm hav yüksekliğine sahip olan bu koleksiyonun en büyük salon halısı (200X290 cm 5.80 m² ) Festival Halı Fiyatları 6m2 dahilinde 1.950,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Loft serisi 160X230 cm 3.68 m² ebatında ki oturma odası halı fiyatı ise 1.200,00 TL olarak belirlenmiş.

Festival Antre Halısı ve Yolluk Fiyatları Loft

Bu halıları takım olarak satın almak, yani antre ve koridorlarında da aynı desenleri görmek isteyenler için şimdi bir de serinin antre halısı ve yolluk modellerinin fiyatlarını inceleyelim. Loft serisi 120X180 cm 2.16 m² antre halısı fiyatı 700,00 TL. Loft serisi 80X150 cm yolluklar 385,00 TL, 80X300 cm yolluklar 760,00 TL fiyatla satışa sunulurken, 100X200 cm yolluklar 655,00 TL, 100X300 cm yolluklar 1.020,00 TL fiyat etiketi ile sizler Festival Halı mağazalarında bekliyor. Tabi verdiğimiz bu fiyatlar zaman içerisinde fabrika fiyat politikalarına göre değişiklik gösterebilir bilgilerinize…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir