Modern Salonlar İçin Asma Tavan Örnekleri

Salon asma tavan modelleri daha önce bir çok binbirdekor.com sayfalarında beğeni ve bilgilerinize sunuldu. Ancak bu defa modern dekorasyon tarzlarından hoşlanan takipçilerimizin, modern salonlar için asma tavan tasarımlarını inceleyeceğiz. Emin olun burada göreceğiniz asma tavan uygulamalarına bayılacaksınız…

Salon dekorasyonu denince akla hep klasik tarzlar gelir. Avangard möbleler, İtalyan tarzı duvar damask duvar kağıtları, prinç veya bakır aksesuarlar, abartılı taşlı avizeler… Bu öğeler kullanılarak Fransız tarzı lüks salon dekorayonları yapılırdı. Ancak modern dekorasyon tarzlarının trend haline gelmesi salon dekorasyon anlayışlarınıda değiştirerek, salonların modernize olmasını sağladı.

Şimdilerde özellikle modern ve yeni binalarda salonlar, duvar kağıdından parkesine kadar modern tarzlarda inşa edilirken görkemli asma tavanların yerlerinide soft tavan dekorasyonları alıyor. Kartonpiyer kökenli, süslü püslü asma tavanlar, modern ve soyut şekillerde asma tavanlara yerlerini bırakıyorlar. Yeni tip asma tavan dekorasyonlarında ise aydınlatma genel anlamda yine spotlarla yapılsada led teknolojisininde kullanıldığına rastlıyoruz.

Bu sayfamızda olduğunuza göre sizde moderncilerdenseniz ve salon dekorsayonunuza şık bir asma tavan katmak niyetindesiniz. O halde sizlere ilhamn verecek birbirinden modern asma tavan tasarımlarına foto galerimizde hep birlikte göz atalım, ne dersiniz ?..

MODERN SALON ASMA TAVAN MODELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir