Metal Asma Tavan Sistemleri Uygulamaları

Tavan dekorasyonunu, alçıpan tavan uygulamaları, alçı asma tavan modelleri ve gergi tavan sistemleri ile sınırlı, kısır bir alan sanırdık aslında, ancak gelişime ne kadar açık bir konu olduğunu, şimdilerde yeni yeni sistemlerin ortaya çıkması ile algılayabiliyoruz.

Bu güne değin evleriniz için en güzel asma tavan tasarımlarını, son moda gergi tavan sistemlerini sayfalarımızda defalarca beğeninize sunduk, bu tarzlarda tavan dekorasyonları için sizleri bilgilendirdik. Bu sayfamızda yine yeni bir tavan dekorasyon sistemi hakkında sizlere bilgi ve görseller sunacağız. Ancak bu defa mağazalar ve ofisler için tavan dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan metal asma tavan sistemlerini ele alacağız.

 

Evlerimizde kullanabilirmiyiz ? Göreceli bir kavram, ama ofis tarzı mekanlarda ve balkon tavanlarında süper durdukları kesin :) Dolayısı ile bu konu hakkında hiç polemiğe girmiyor, sizleri bu güzel metal asma tavan sistemlerinin bir araya geldiği foto galerimiz ile başbaşa bırakıyoruz…

METAL ASMA TAVAN SİSTEMLERİ UYGULAMA ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan En Güzel Yatak Odası Renk Kombinasyonları başlıklı makalemizde en güzel yatak odası renkleri, yatak odası duvar renkleri 2016 ve yatak odası için en güzel renkler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Çok İlginç ve Dekoratif Duvar Rafı Tasarımları

Sanırım ev dekorasyonu konusunda en esnek yapıya sahip objeler duvar rafları, yâni oynamaya en müsait objelerin başında duvar rafları geliyor....

Kapat