Klasik ve Modern Dekorasyon Bir Arada

Harika Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyon siteleri içerisinde en elit ve sıradışı fikir ve ve örnekleri sizlerle buluşturan binbirdekor.com’a hoş geldiniz arkadaşlar. Sitemizde pratik ev dekorasyon fikirleri ve tasarım dekorasyon fikirleri ile ev dekorasyon fikirleri kendin yap gibi konuları bulabilirsiniz. Ayrıca sizlere yaratıcı tasarımlar ve ev aksesuarları ile güçlendirilmiş ev dekorasyon modelleri sunmaya devam ediyoruz. Örneğin bu sayfamızda da yurtdışına uzanıyor ve güzel bir örneği sizlere ilham kaynağı olması açısından burada bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz.

Dekorasyonda Doğru Adres Binbirdekor

Bu güne kadar sizlere dekorasyon konusunda yardımcı olmak adına hem modern hem de klasik tarzlardan haberler ve bilgiler sunmuş, hem modern ve spor ev dekorasyonu hem de klasik yani lüks ev dekorasyonu hakkında paylaşımlar yapmıştık.

Klasik ve Modern Ev Dekorasyon Örnekleri Fikirleri

Hatta bu paylaşımlarımızı daha da detaylandırarak, mesela salon dekorasyonu nasıl yapılır sorusuna yanıt bulmak adına büyük salon dekorasyonu yada klasik döşenmiş salonlar veya ferah salon dekorasyonu gibi alt başlıklara girmiş, fotoğraflarla küçük salon dekorasyon örneklerini beğenilerinize sunmuş, ayrıca modern salon dekorasyonu ve hakkında bilgiler vermiştik. (Bu arada linklere tıklayarak bu konularımıza da göz atabilirsiniz.)

 

Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır ?

Mekan dekorasyonu konusunda kararsız kaldığınız zamanlar mutlaka olmuştur, şahsen bizim bile, biraz zıpır ve rengarenk bir tarz olan modern dekorasyon ile tamamen zıttı, siyah, kahve, beyaz gibi ağır renklerin harmanlandığı, bolca kullanılan kapitonenin avangart rüzgarlar estirdiği klasik dekorasyon tarzı arasında mekik dokuduğumuz zamanlar olmuyor değil 🙂 Özellikle bayanların bu ikilemi sıkça yaşadığını düşünüyoruz 🙂 O halde neden iki tarzı bir arada harmanlamıyoruz ki ?

İki Farklı Tarz Bir Arada

Tüm dekorasyon kurallarını alt üst eden Çin asıllı tasarımcı Raymond Chen bu ikileme bir çözüm bulmuş. Klasik möblelerin kullanıldığı bir yaşam alanının tavanına modern bir asma tavanlar yerleştirirken, zeminlerini de bilindik modern parkeler ile tamamlayan Chen, çeşitli modern aksesuarlar ile sofistik bir esinti estirerek klasik zincirlere modern bir ara vermiş …

Acaba evinizde aradığınız hem klasik, hem modern dekorasyon rüzgarı bu olabilir mi ? Bu sorunun cevabını hemen alt tarafta yer alan foto galerimizi inceleyerek bulabilirsiniz, zira Raymond Chen’in iki farklı tarzı bir araya getirdiği çalışmalarından örnekler bir dizi fotoğraf ile foto galerimiz içerisinde sizleri bekliyor…

MODERN – KLASİK EV DEKORASYON ÖRNEKLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir