Keyif Düşkünleri İçin Harika Dış Mekan Mobilyaları

Modern Bahçe Mobilyaları

Rattan Köşe Takımı Bahçe Oturma Grupları Dış Mekan Mobilya Havuz Mobilyaları Bahçe Sandalye Bahçe Yatak Modelleri – Binbirdekor.com’un bu sayfasında olduğunuza göre büyük bir ihtimalle güzel bir bahçeniz var yada güzelleştirmeyei düşündüğünüz bir bahçeniz var ve bu alan için hem şık hem de kullanışlı mobilyalar aramanktasınız. Eğer tahminimiz doğru ise sizlerde doğru yerdesiniz.

Bahçem İçin Nasıl Bir Mobilya ?

Çünkü bu sayfamızda bahçesi olan şanslı okurlarımızın için hem çok farklı, hem de çok bahçe mobilyalarına göz atıyoruz. Bu makalemizin aynı zamanda bahçesine nasıl bir mobilya alacağına henüz karar veremeyen takipçilerimize de ışık tutacağına inanıyoruz.

Gölgelikli Bahçe Oturma Grupları

İster bahçe, ister teras ister havuz kenarı olsun sürekli kullandığınız bir dış mekanınız var ise ve bu mekan yeterli genişlikte ise yeni nesil dış mekan otura grupları süper bir tercih olacaktır.

Özellikle arkadaşlar yada aile üyeleri ile bahçe de geçirilen hafta sonlarında misafirlerinizi bu alanda ağırlıyorsanız hedefi tam 12’den vuracağınızı söyleyebiliriz.

Yeni Nesil Bahçe Mobilyaları

Üstelik bu yeni nesil bahçe mobilyaları bu güne kadar bahçe mobilyası adına bildiğiniz her şeyi unutturuyor, dış mekan dekorsayon algısını tamamen başka bir boyuta taşıyor fotoğraflarda gördüğünüz gibi…

Cibinlikli Şezlong Modelleri

Havuzu olan bahçeli bir evde yaşıyorsanız, Fas gecelerinden fırlamış gibi duran, gölgelikli yada cibinlikli şezlong da dış mekanız için son derece ideal bir seçim olacaktır.

Hele hele de keyfine düşkün olanlar, tüm tembelliği ile bahçe de deliksiz uykular çekmek isteyenler bu resimlere bayılacaklardır.

Bahçe İçin Keyif Mobilyaları

Tabi keyfine düşkün olanlar için tavsiye de bulunabileceğimiz dış mekan mobilyaları bunlarla sınırlı değil, zira yeni nesil ürünler de bir çok ihtiyaca göre bir çok farklı mobilya tasarlanmış.

Örneğin şöyle sabahları yan komşu ile oturup bir kahve içerken biraz da dedikodu yapmayı seven hanım ablalarımız için acayip  koltuk ve sandalye tasarımları var.

Bahçeler İçin Sallanan  Sandalye Tasarımları

Bahçesinde yada havuzunun kenarında içkisini yudumlarken kitap okumayı seven arkadaşlar da unutulmamış tabi ve çok şık rattan sallanan koltuklar tasarlamışlar… Bu arada içki demişken hemen alt tarafta resmini gördüğünüz bar tipi rattan masa sandalye takımında buz gibi bir meyve kokteyli almak ne hoş olurdu değil mi ?

Bahçeleri Güzelleştirmenin En Kolay Yolu

Bahçelerinize çiçekler, ağaçlar ekebilir, süs havuzları falan yaptırabilir bu alanı minik bir cennete çevirebilirsiniz, fakat bahçe mobilyalarının bahçenize kattığı artı değerlerde elbette ki yadsınamaz. Bu nedenle bahçe mobilyası seçemi sırasında çok ince eleyip sık dokumunızı tavsiye ederiz.

Ucuz Bahçe Mobilyalarından Uzak Durun !..

Bir kere eriyik eski plastiklerden imal edilen sağlıksız ve ucuz ürünlerden uzak durmalısınız. Güneş veya diğer hava koşullarından etkilenmeden yıllarca kullanabileceğiniz bir bahçe mobilyası inanın hiç ucuz değildir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir