Eviniz İçin Siyah Renkli Çok Güzel Duvar Kağıtları

Ev İçin Siyah Duvar Kağıtları

Ev dekorasyonunuza artı değerler katmak adına duvar kağıdı modelleri ve fiyatları binbirdekor.com sayfalarında marka marka model model incelenmeye devam ediyor. Kısa bir zaman önce yapı marketlerimizin ürünlerini tekzen duvar kağıdı modelleri ve 3 boyutlu duvar kağıtları koçtaş başlıkları altında incelemiştik hatırlarsanız.

Ayrıca yine ev dekorasyonuna duvar kağıdı eklemek isteyen, ancak bunun için az bir bütçesi olan okurlarımız için defolu duvar kağıdı fiyatları ile düz renk duvar kağıdı fiyatları hakkında bilgiler sunmuş, düz duvar kağıtları ve bu kağıtların uygulamalarından örnekleri beğenilerinize sunmuştuk.

Koyu Renk Duvar Kağıtları

Bu sayfamızda ise dekorasyonlarında koyu renkli duvar kağıtları kullanmayı düşünen takipçilerimiz için siyah desenli duvar kağıdı modelleri ile siyah duvar kağıdı fiyatları hakkında bir araştırma yapıyor, koyu renk riskli bir seçim olacağı için tereddütte kalan okurlarımız için çeşitli uygulama örnekleri sunacağız.

Dolayısı ile şu sıralar aklınızdan böyle koyu renkli hatta ve hatta siyah bir duvar kağıdı kullanmak geçiyor ise burada ki örneklere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Hangi Renk Duvar Kağıdı Kullanmalıyım ?

Koyu renkli duvarlar özellikle güneş ışığı açısından fakir sayılabilecek evlerde önemli bir handikap olsalar da özellikle yeni dekorasyon trendlerinde ön plana çıkan, beton desenli duvar kağıtları ve beton desenli duvar kaplamaları gibi fantastik uygulamalar sayesinde çok tercih edilir hale geldiler. Duvar kağıtlarında da durum böyle arkadaşlar. Avangard mobilyalar ile döşenmiş salonlarda koyu hatta siyah, klasik motifli duvar kağıtları sıklıkla kullanılmaktalar.

Salon İçin Duvar Kağıdı Önerileri

Ayrıca bu koyu renkli duvar kağıtlarından nasibini alan sadece avangart tarzdaki salonlar değil. Modern desenli siyah duvar kağıtlarını da yine modern yaşam alanlarında, özellikle TV arkası dekorasyonunda çokça tercih ediliyorlar.

Koyu Tonlu Duvar Kağıtları ile Sofistik Ortamlar

Bu tip duvar kağıtları özellikle loş sayılabilecek aydınlatmalar eşliğinde kullanıldıkları mekanlara oldukça sofistik bir atmosfer sunuyorlar. Eviniz karanlık olabilir, bu durumda sizin siyah duvar kağıdı kullanmak yönündeki düşüncelerinizi olumsuz yönde etkileyebilir.

Haklısınız da, ancak şimdi foto galerimizde beğeninize sunacağım siyah tonlarında duvar kağıtlarını görünce her ne olursa olsun en azından bir duvarınızda bu tip bir duvar kağıdı kullanmak isteyeceğinizi düşünüyorum…

 

SİYAH DUVAR KAĞIDI MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

 

2 Yorum “Eviniz İçin Siyah Renkli Çok Güzel Duvar Kağıtları”

  1. kolay gelsin ürünleriniz birbirinden şık almak istedigimde nasıl temin edebilir ve fiyatları nerden görebilirim tekrar kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir