Doğtaş’tan Çok Dekoratif Abajurlar

Şık Abajur Modelleri ve Fiyatları Binbirdekor.com’da

Aydınlatmanın dekorasyondaki öneminden daha önceki binbirdekor.com sayfalarında çokça bahsettik arkadaşlar. Modern abajur modelleri yada klasik abajur modelleri ve fiyatları sayfalarımızda sizler için çeşitli başlıklar ve etiketler altında yer aldılar. Yatak odası abajur modelleri yada salon abajur modelleri gibi detaylara dahi girdik. Hatta detayları o kadar abarttık ki ayaklı abajur modelleri yada ahşap abajur modelleri veya taşlı abajur modelleri gibi farklı tasarımlara sahip ürünler hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık.  

Ev Dekorasyonunda Abajur

Aydınlatma dekorasyonunuzu daha etkili ve daha şık bir hale getirmek adına, hem lüks hem de ucuz abajur tasarımlarını inceledik. Bu bağlamda yapı marketlerimizin ürünlerine Koçtaş abajur modelleri ve fiyatları veya ikea abajur modelleri gibi, internet üzerinden satış yapan e-ticaret sitelerinin ürünlerine ise abajur hepsiburada ve vivense gibi başlıklar altında göz attık. Tabii abajur hakkında ki makalelerimiz bu kadarla da sınırlı değil, kendin yap abajur fikirleri yada tasarım stüdyoları tarafından hazırlanan konsept ürünlerde sayfalarımızda sizlerle buluştu.

Doğtaş Abajur Modelleri Dekorasyonunuza Işık Tutacak

Bu sayfamıza ise Doğtaş konuk oluyor. Evet yanlış okumadınız arkadaşlar kesinlikle Doğtaş. Bir mobilya markası olan Doğtaş elbette sizi şaşırtabilir, sonuçta yeni bir oturma grubu, yatak odası takımı veya yemek odası takımı bir konu için burada değilsiniz. Aradığınız sadece, yatak odanızda yada salonunuzda kullanabileceğiniz şık bir abajur değil mi? 

Country Tarzı ve Modern Abajurlar

Endişelenmeyin yanlış bir sayfada değilsiniz, zira geçtiğimiz aylarda 47. doğum gününü kutlayan ve mobilya sektörünün lider ve köklü markalarından biri olan Doğtaş hakikaten çok dekoratif ve her biri diğerinden daha güzel abajurlar tasarlamış. 

Yatak Odaları İçin Harika Abajurlar

Site editörlerimiz de tesadüfen rastladıkları bu abajurları sizlerle vakit kaybetmeden paylaşmak istemişler. Paragraf aralarında da gördüğünüz üzere, hafif country tarzı ve modern tarzlarda tasarlanan bu abajurlar özellikle yatak odalarında muhteşem duracaklardır…  

Hatta üst resimde gördüğünüz gibi tasarımlar genç kız odaları için de hem güzel, hem de dekoratif bir seçim olacaktır. Ancak bu ürünlerin sınırlı sayıda üretildiğini üzülerek hatırlatmak isteriz. Bu nedenle vakit kaybetmeden size en yakın Doğtaş mağazalarına uğramanızı öneririz…

One Reply to “Doğtaş’tan Çok Dekoratif Abajurlar”

  1. doğtaştan mavi kuşlu ve mavi ponponlu avizeyi aldım aynını tavan olanını arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir