Çok Beğenilen Doğtaş Hector Genç Odası İnceleme

Genç Odası Modelleri 2020

Göz bebekleriniz, çocuklarınız için hem kaliteli bir genç odası takımı, hem de en ucuz genç odası fiyatları bulmak adına bu güne değin başta genç odası Çilek modelleri olmak üzere, Alfemo genç odası takımlarından tutunda İstikbal Genç Odası ve Bellona Genç Odası modellerine kadar bir çok markanın ürününe göz attık. Hatta yapı marketlerin genç odaları bile sayfalarımızda yer aldı. Mesela Ikea genç odası takımları. Bu sayfamızda ise daha önce Doğtaş Riena Genç Odası ve Doğtaş Sky Genç Odası gibi son modellerini incelediğimiz, Doğtaş secret garden Genç Odası modeline bayıldığımız Doğtaş’ın vitrine çıkardığı en yeni genç odası takımlarından biri olan Doğtaş Hector Genç Odası modelini sizler için fiyatları, özellikleri ve görselleri ile birlikte detaylı olarak masaya yatırıyoruz.

Doğtaş Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2020

Doğtaş genç odası kategorisinde 7 farklı 2020 ürününü müşterilerinin beğenisine sunuyor. Bu ürünler arasına en son eklenen yani yedinci genç odası olan Hector’un ise daha dumanı üzerinde tüterken binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturuyoruz. Dolayısı ile çocuklarınız için hem modern, hem kaliteli, hem de kullanışlı bir genç odası almayı düşünüyorsanız bu ürüne mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Doğtaş Genç Odası 2020 Hector

Paragraf aralarında görsellerini paylaştığımız ve son derece çağdaş çizgileri, modern detayları ile göze çarpan Hector genç odası büyük bir ihtimalle sadece içerisinde bulunduğumuz 2020 yılına değil, tıpkı Secret Garden modelinde olduğu gibi önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vurarak markanın genç odası konusunda amiral gemilerinden biri olacak gibi görünüyor.

Doğtaş En Yeni Genç Odası Hector

Özellikle hasır ünite klapaları ve altın kulp detayları ile dikkat çeken takımda, gold detaylı konik ayak yapısı ise hem temizliği kolaylaştırıyor hem de takımda oldukça zengin bir kontrast katıyor. Son zamanların trend mobilya renklerinden olan antrasit renk konfigürasyonu ile satışa sunulan takıma ilk bakışta modası hiç geçmeyecek gibi duruyor.

Doğtaş Hector Genç Odası Fiyatları 2020

Gelelim görsellerini ve özelliklerini anlattığımız bu modern takımın merakla beklediğiniz fiyat bilgilerine… Efendim sadece 3 kapaklı gardırop seçeneği bulunan bu takımın çalışma masası üst ve alt modül (kare üst modül ve raf da dahil), 90X200 bazalı karyola, kitaplık, komodin ve aynalı şifoniyer ile en Dolu modeli normalde 14.806,00 TL. Evet bu rakam bir genç odası için biraz yüksek gibi görünüyor olabilir ama bahsi geçen bu rakam Doğtaş kampanyaları sayesinde 9.775,00 Liraya kadar düşüyor.

Doğtaş Genç Odası Kampanyaları 2020

Tabi verdiğimiz bu fiyatlar kampanya sona erene kadar, yani belirli bir süre için geçerli. Bu nedenle vakit kaybetmeden, hem ürünün güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak, hem de markanın diğer genç odası takımlarına da göz atmak için Doğtaş Genç Odası kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir