Kelebek Mobilya Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Modern Genç Odası Takımları Binbirdekor.Com’da

Genç odası takımlarını yenilemek yada evdeki gençlere bir sürpriz yapıp yepyeni bir genç odası almak isteyen binbirdekor.com takipçileri için ülkemizdeki genç odası mobilya markalarına göz atmaya devam ediyoruz. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce çilek genç odası takımları başta olmak üzere, doğtaş genç odası takımları ve yataş genç odası takımları sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca ülkemizin en önemli mobilya üreticilerinden mondi genç odası takımları da detaylı olarak incelenmişti.

Kelebek Mobilya Genç Odası Takımları

Mobilya markası derken bir çoğunuzun aklına Çilek’in geldiğini biliyoruz, ancak bu defa hem büyüklere hemde gençlere hitap eden, eski ama modern bir mobilya markası olan Kelebek Mobilya genç odası takımlarına göz atıyor sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz. Eğer şu sıralarda aklınızdan genç odası takımı almak geçiyorsa bu modern takımlara mutlaka göz atmanızda fayda var.

Yepyeni Kelebek Genç Odası Takımları

Kelebek genç odası ürün gamı, modern normlarda tasarlanmış 6 farklı modelden meydana gelirken, bu modeller Lidor, Beauty, Mixage, İkorro (kız ve erkek olmak üzere iki farklı versiyonu mevcut) ve Nigero koleksiyonlarından meydana gelirken, özellikle country tarzı genç odası kategorisine giren Beauty serisini mutlaka görmenizi öneririz.

 

Bu Takımları Görmeden Genç Odası Almayın !..

Peki bu bahsi geçen takımları nerede göreceksiniz, tabii ki hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde. Ürünlerin fiyatlarını ise foto galerimizin altında yer alan Kelebek Mobilya Genç Odası Fiyat Listesinde inceleyebilirsiniz arkadaşlar…

KELEBEK MOBİLYA GENÇ ODASI MODELLERİ GÖRSELLERİ

Kelebek Mobilya Genç Odası Fiyat Listesi

 

Kelebek Mobilya Mixage Genç Odası 3.850 TL
Kelebek Mobilya Lidor Genç Odası 3.150 TL
Kelebek Mobilya İkorro Genç Odası 3.671 TL
Kelebek Mobilya Beauty Genç Odası 4.233 TL
Kelebek Mobilya Nigero Genç Odası 4.082 TL

Kelebek Mobilya Mağazalarına Uğrayın !..

Yukarıda verdiğimiz Fiyatlar zaman içerisinde Kelebek Mobilya fiyat politikalarına, markanın indirim ve kampanyalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en doğru ve güncel fiyatlar hakkında bilgi almak adına Kelebek Mobilya mağazalarına uğramanızı öneririz.

Böylece ürünleri de daha yakından görmek, kaliteleri hakkında fikir sahibi olmak fırsatını da yakalayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir