Çok Güzel Yuvarlak Yataklar

Yuvarlak Yatak Modelleri

Yuvarlak yataklar çok tutuldular. Yatak odasında farklı bir deneyim isteyenler tercihlerini bu tip yataklardan yana kullandılar ve yuvarlak yatak kullanıcı yorumları ve deneyimlerini incelediğinizde genel olarak memnun olduklarını görüyoruz. Tabi büyük mobilya markaları da bu fırsatı kaçırmadılar ve ürün gamlarına hemen bu tip ürünler eklediler.

Cibinlikli Yuvarlak Yatak

Başta Yataş yuvarlak yatak odası takımları olmak üzere bu ürünler bir anda bu markaların himayesine girdiler adeta. Hatta yuvarlak yatak fiyatları bellona ve istikbal gibi diğer büyük markalar tarafından belirlenir oldu.

Yuvarlak Yatak Örtüsü

Ancak bu markalar tabi ki bu ürünleri geliştirdiler de mesela cibinlikli yuvarlak yatak gibi tasarımları müşterilerinin beğenilerine sundular. Hatta bu yataklara uyumlu yuvarlak yatak örtüsü bile çıkardılar. Bakınız İstikbal Yuvarlak Yatak Örtüsü (Special Prestij)

 

Farklı Tasarımlara Sahip Yuvarlak Yataklar

Yatak odası dekorasyonu ve mobilya tasarımına bambaşka bir hava, yepyeni bir soluk getiren, hafif arsız, iç gıcıklayıcı normlara sahip yuvarlak yataklar sanırım bir çok binbirdekor.com takipçisinin hayallerini süslüyor ve öyle takipçilerimiz var ki bu ateşli yatakları repertuvarlarına eklemişler bile…

Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizlerde yatak odanızda böyle bir değişiklik yada sıra dışı bir şeyler arıyor, araştırıyor belki de adını bir türlü koyamıyor sunuzdur ha ne dersiniz ? Belki de içinizden bazıları bu yataklardan pek hoşlanmıyor ve bu son trend yatakları gelip geçici bir furya olarak görüyor.

Ancak ister bu yatakları beğenmeyin, ister bu yataklara aşık olun, şimdi sizlere foto galerimizde sunacağım yuvarlak yatakları görünce eminim  yuvarlak yatakları hakkında tüm düşüncelerinizi yeniden gözden geçirmek zorunda kalacaksınız. Bu kadar da iddialıyız yani 🙂 Dolayısı ile vakit kaybetmeden mutlaka alt tarafta yer alan görselleri incelemenizi öneririz.

ÇOK FARKLI YUVARLAK YATAK TASARIMLARI FOTO GALERİ

One Reply to “Çok Güzel Yuvarlak Yataklar”

  1. MErhaba,
    Çeyizim için yuvarlak yatak örtüsü arıyorum. Lütfen satış noktalarınız ya da nasıl temin edebileceğim konusunda bilgi verirseniz sevinirim.
    Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir