Çok Dekoratif Açık Şömine Tasarımlarına Bayılacaksınız !..

Modern Şömine Modelleri Trend Oldu

Romantizmin en önemli ikonlarından biri olan şömineleri mercek altına almaya devam ediyoruz. Daha önceki sayfalarımızda klasik şömine modelleri başlığı altında, başta tuğla şömine modelleri olmak üzere, taş şömine modelleri ve rustik şömine tasarımları gibi konuları resimli örnekleri ile bilgi ve beğenilerinize sunmuştuk. Hatta bir çok modern şömine modelleri sayfalarımıza konuk olmuş, bu şömineleri işleyiş tarzlarını göre de bacasız şömine ve fanlı şömine veya su buharlı şömine gibi detayları ile sizlerle paylaşmıştık. (Linklere tıklayarak bahsettiğimiz bu şömine tasarımlarını da inceleyerek ilham alabilirsiniz.)

Açık Şömine Modelleri Çok Farklı

Ayrıca açık alanlar için bahçe şömine modelleri ve balkon şömine modelleri de editörlerimiz tarafından yine detaylı bir şekilde incelenmiş ve bu incelemeler sizlere sunulmuştu.

Bunun yanında en ucuz şömine fiyatları bulmak adına şömine markaları ve üreticilerinin ürünlerini de masaya yatırmıştık. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise hürsan şömine modelleri olsa gerek. Markanın özellikle camlı şömine modelleri bir harika bu arada…

Şömine Romantizmi Başka Yerde Yok

Neyse konuyu daha fazla dağıtmayalım. Bu sayfamızda olduğunuza göre biraz romantik bir insansınız ve epeyce bir üşüyorsunuz 🙂 Isınmak için doğalgaz, elektrikli soba, odun sobası veya klima gibi ruhu olmayan alternatifler yerine şömine gibi bir aracı seçtiniz ve internet üzerinden sorununuza nasıl bir çözüm bulacağınıza dair araştırma yapmaya başladınız.

Açık ve Modern Şömineler

Eğer karakter tahlilimiz ve tahminlerimiz doğru yerde ise sizlerde doğru yerdesiniz arkadaşlar, zira bu sayfamızda,çok beğeneceğinizi, hatta başlıkta da vurguladığımız gibi bayılacağınızı düşündüğümüz sizler için son zamanlar pek bir moda olan açık şömine modellerini konu alıyoruz.

Birbirinden Güzel Şömine Tasarımları

Kış geldi zaman, şömine karşısına geçip, DVD ‘de sevgilinizle birlikte duygusal bir film izleyip, romantik dakikalar geçirerek uzun kış gecelerini daha eğlenceli bir hale getirme zamanı. Ancak evinizde hali hazırda bu tip bir şömine yoksa üzülmeyin değerli binbirdekor.com takipçileri, zira ilerleyen dekorasyon teknolojileri birbirinden dekoratif şömineleri ayağınıza getiriyor.

En Güzel Şömine Modelleri Burada !..

Üstelik bu şömineler öyle modern, öyle şık ki, kelimeler yetersiz kalır. Dolayısı ile bizlerde bu ürünleri kelimelerle anlatmak yerine, sizlere görsel olarak sunmaya karar verdik. Şimdi hemen alt tarafta yer alan foto galerimize girin, sırtınızı koltuğunuza yaslayın ve bu güzel şömineleri evinizde, salonunuzun baş köşesinde hayal etmeye başlayın…

Açık Şömine Modelleri Görselleri Foto Galeri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir