Christina Aguilera’nın 13 Milyon Dolarlık Evi

Ünlülerin Evleri

Televizyon, spor ve sanat dünyasının yıldızları, yaşam tarzları, otomobilleri, kıyafetleri ve evleri ile her zaman ön plandalar ve doğal olarak toplumun bir çok kesimi tarafından bu özel insanlara gıpta ile bakılıyor, zira baş döndürücü rakamlara imza atan bu yıldızların kazandıkları paralar ile nasıl masalsı bir hayat yaşadıkları merak ediliyor. Dünyada insanlar Google başta olmak üzere bir çok arama motoru ve You Tube gibi diğer sosyal medya ögelerinden “ünlülerin evleri nerede” veya “ünlülerin ev dekorasyonu” hakkında inanılmaz araştırmalar yapıyorlar. Ülkemizde de durum aynı arkadaşlar. Arama motorlarına şöyle bir göz attığınızda en çok arananlar listesinde son zamanlarda ünlü olan bir kaç ismin evi, türk ünlülerin evleri dekorasyon veya magazin d ünlülerin evleri şeklinde aranıyor.

Yabancı Ünlüleri Evleri

Ben ise işin mimari ve dekorasyon tarafı ile ilgileniyor ve takipçilerimize genelde bu konular hakkında bilgiler sunuyorum, hatta son olarak geçtiğimiz yıl ünlü top model Naomi Campbell ‘in uzay üssü gibi muhteşem evini binbirdekor.com sayfalarında sizlerle paylaşmıştım. Bu sayfamızda ise Grammy ödüllü seksi şarkıcı Christina Aguilera’nın Beverly Hills’deki 13 milyon dolarlık ihtişamlı evi hakkında sizleri bilgilendireceğim.

christina aguileranın evi_14

Yabancı Ünlülerin Evleri

İnanmayacaksınız ama Christina Aguilera’nın evi 11,000 metrekare:) ve bu evde tamı tamına beş yatak odası var. İçinizden “yuhhhh” dediğinizi duyar gibi oluyorum. Ama unutmayın ki büyük başın ağrısı da büyük olur. Muhtemelen Christina Aguilera’ya her gece bir çok yatılı misafir geliyordur 🙂

christina aguileranın evi_2

Yabancı Ünlülerin Ev Dekorasyonu

Christina Aguilera’nın evinde gotik, tiyatral ve Holywood krallığı gibi bir kaç temadan bahsedebiliriz. Modern mobilyaları ile ihtişamlı bir görünüme sahip evde tüm ayrıntılar ince düşünülmüş, mektup ve hediye odasından tutun, giyinme odasına kadar her yerde ince işçilik göze çarpıyor.

christina aguileranın evi_4

Müzik yapımcısı eşi Jordan Bratman‘dan ayrılmadan önce eşi ve oğlu Max‘la beraber yaşayan şarkıcı şimdi özenle dekore edilmiş evinde oğluyla yaşamakta.

christina aguileranın evi_5

Christina Aguilera Pembeyi Seviyor

Christina Aguilera’nın evinde alt ve üst resimlerde göreceğiniz üzere, öncelikle pembe rengin çoğunlukta olduğu göze çarpıyor, oyun odası ve giyinme odası için pembe renk kullanılmış.

christina aguileranın evi_6

Hatta evin dış cephe rengi bile pembeye çalan bir renk ile boyanmış ki buradan sanatçının pembeye bayıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

christina aguileranın evi_7

Ünlülerin Salon Dekorasyonu

Christina Aguilera salon dekorasyonuna yatak odası veya giyinme odası dekorasyonu kadar önem vermiyor muhtemelen, zira alttaki salon resmi çok abartılı olmayan salon dekorasyonu bu konu da sağlam ipuçları veriyor.

christina aguileranın evi_8

Belkide burası sadece bir oturma odası olabilir. Eğer durum böyle ise hanımefendinin apayrı bir yemek odasının bulunduğunu da söylemek mümkün.

christina aguileranın evi_12

Bahsettiğimiz konu tam da bu. Salon haricinde ayrı ve lüks bir yemek odası bir starın olmaz sa olmazlarındandır. Baksanıza möbleler çok enteresan değil ama tavan dekorasyonu için epey bir işçilik ve buna bağlı olarak deli para harcandığı her halinden belli 🙂

christina aguileranın evi_9

Mutfak oturma alanında ise hem modern, hem klasik esintiler görüyoruz hanımefendinin. Ancak çok renklilik ön planda… Sarılar, morlar, siyahlar bir arada…

christina aguileranın evi_10

Üst resimde gördüğünüz ise Christina Aguilera’nın antre dekorasyonu. Ancak buraya antre demek hakaret sayılabilir. Onun için biz fuaye demeyi tercih ediyoruz 🙂

christina aguileranın evi_11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir