Christina Aguilera’nın 13 Milyon Dolarlık Evi

Ünlülerin Evleri

zengin ev dekorasyonu örnekleri Christina Aguileranın evi sanatçıların evleri farklı ev dekorasyonları pahalı evler lüks evler – Televizyon, spor ve sanat dünyasının yıldızları, yaşam tarzları, otomobilleri, kıyafetleri ve evleri ile her zaman ön plandalar ve doğal olarak toplumun bir çok kesimi tarafından bu özel insanlara gıpta ile bakılıyor, zira baş döndürücü rakamlara imza atan bu yıldızların kazandıkları paralar ile nasıl masalsı bir hayat yaşadıkları merak ediliyor.

Yabancı Ünlüleri Evleri

Ben ise işin mimari ve dekorasyon tarafı ile ilgileniyor ve takipçilerimize genelde bu konular hakkında bilgiler sunuyorum, hatta son olarak geçtiğimiz yıl ünlü top model Naomi Campbell ‘in uzay üssü gibi muhteşem evini binbirdekor.com sayfalarında sizlerle paylaşmıştım.

Bu sayfamızda ise Grammy ödüllü seksi şarkıcı Christina Aguilera’nın Beverly Hills‘deki 13 milyon dolarlık ihtişamlı evi hakkında sizleri bilgilendireceğim.

 

christina aguileranın evi_14

İnanmayacaksınız ama Christina Aguilera’nın evi 11,000 metrekare:) ve bu evde tamı tamına beş yatak odası var.

christina aguileranın evi_2

KESİNLİKLE OKU !..   Pierre Cardin'in 300 Milyon Poundluk İlginç Malikanesi

Christina Aguilera’nın evinde gotik, tiyatral ve Hollywood krallığı gibi bir kaç temadan bahsedebiliriz. Modern mobilyaları ile ihtişamlı bir görünüme sahip evde tüm ayrıntılar ince düşünülmüş, mektup ve hediye odasından tutun, giyinme odasına kadar her yerde ince işçilik göze çarpıyor.

christina aguileranın evi_4

Müzik yapımcısı eşi Jordan Bratman‘dan ayrılmadan önce eşi ve oğlu Max‘la beraber yaşayan şarkıcı şimdi özenle dekore edilmiş evinde oğluyla yaşamakta.

 

christina aguileranın evi_5

Christina Aguilera’nın evinde öncelikle  pembe rengin çoğunlukta olduğu göze çarpıyor,oyun odası ve giyinme odası  için pembe renk kullanılmış.

 

christina aguileranın evi_6

 

christina aguileranın evi_7

 

christina aguileranın evi_8

 

christina aguileranın evi_9

 

christina aguileranın evi_10

 

christina aguileranın evi_11

 

christina aguileranın evi_12

 

christina aguileranın evi_13

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2017 Genç odası modelleri ve fiyatları (Mondi)

Mondi genç odası modelleri ve fiyatları yeni genç odası modelleri modern genç odası takımları genç...

Kapat