Boş Şişelerden Aksesuar Yapımı

Boş Şişeleri Değerlendirme

pet şişeden yapılan 10 şey küçük cam şişelerden süs yapımı pet şişeden kolay tasarımlar cam şişeden süs yapım pet şişeden fikirler pet şişeden bardaklık pet şişeden teknoloji tasarım pet şişe kapaklarından neler yapılır ?

Kendin Yap Boş Şişe

Evinizde her geçen gün artan ve atmaya kıyamadağınız boş, dekoratif şişelerinizi çöpe atmaktan kurtarıp, daha da şık bir hale getirebilir, bunu yaparken de el becerilerinizi ve yaratıcılığınızı arttırıp, çeşitli dekoratif aksesuarlar yaratabilirsiniz…

 

Size bunun için gerekli olan malzemeler renkli boş şişeler, iğne, misina, şişenizin rengine uygun 2 farklı renkte boncuk ve boncukların ucuna uygulanacak sarkıt damla boncuklar.

Boncukları iğne yardımıyla misinaya geçirin. Dizim işi bittikten sonra şişenin boğaz kısmına misinayı çevire çevire sarın. Şişenizin boyuna uygun 7 tane daha misina kesin ve boncukları geçirin.

 

Ucuna damla sarkıt boncuğu takın. Bu misinaları şişedeki boncuklara çarprazlamasına bağlayın. Boncuklu şişenizi mutfağınızda dekoratif amaçlı aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kuru erzaklarınızı koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir