Bilgisayar ve Çalışma Masası Modelleri Fiyatları Tekzen

Çalışma Masası Tekzen Modelleri

Binbirdekor.com sayfalarında, okula yeni başlayan minikler ve şu sıralar aklından bir çalışma ve bilgisayar masası almak geçen takipçilerimiz için yaptığımız araştırmalar sürüyor. Daha önce araştırmalarımızın ilk ayağı olan Koçtaş ve Ikea gibi yapı marketlerin mobilya reyonlarına göz atmış, çalışma masası koçtaş ve çalışma masası ikea gibi başlıklar altında sizlere bu ürünler hakkında model ve fiyat bilgileri sunmuştuk hatırlarsanız. Ayrıca kitaplıklı çalışma masası modellerini incelemiş, çilek çalışma masası ve adore çalışma masası tasarımlarından örnekler sunmuştuk. Sizler için en iyisini en uygun fiyata bulmak adına yaptığımız araştırmalar tüm hızı ile sürüyor. (Bu arada linklere tıklayarak bahsi geçen bu markaların ürünlerine de göz atmanızı tavsiye ederiz. En azından fikir sahibi olmanız adına)

Tekzen Çalışma Masası Fiyatları İle

Örneğin bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere ülkemiz yapı marketlerinden Tekzen’e uğradık ve bu yapı marketin mobilya reyonuna göz attık. Tekzen çalışma ve bilgisayar masası modellerini inceleyerek burada sizlerle paylaştık. Umarız uygun fiyatlı çalışma masası aramakta olan takipçilerimize faydalı olur arkadaşlar… 

Her Bütçeye Uygun Çalıma Masaları Tekzen’de

Bu yapı markette hemen her zevke ve bütçeye uygun çalışma masası tasarımları olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün. Öyle ki 100 Liraya da 300 Liraya da ihtiyacınız karşılayacak bir ürün bulabiliyorsunuz. Dolayısı ile dilerseniz gelin artık söz daha fazla uzatmayalım ve bu yapı marketin ürünlerine hemen alt tarafta göz atmaya başlayalım ne dersiniz ?..

 

ADORE A PLUS ACM-12-NB-1 APLUS PANOLU ÇALIŞMA MASASI 99,00 TL

 

ADORE KİNETIC COMBO ÇALIŞMA MASASI NOCE 89,90 TL

 

ALPİNO TOPRAK BİLGİSAYAR MASASI ELMA BEYAZ 284,90 TL

 

Kenyap 800222 Bend Bilgisayar Masası 129,90 TL

 

ÇETTO DÜDEN CALISMA MASASI BEYAZ ERIK 49,00 TL

Ucuz ve Kullanışlı Çalışma Masaları Tekzen’de

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Tekzen fiyat politikaları ile indirim ve kampanyalara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem ürünleri yakından görmek, hem de güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak adına Tekzen mağazalarına uğramanızı, bulunduğunuz şehirde yada ilçe de Tekzen mağazası yok ise marketin resmi internet sitesine göz atmanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2013 duvar ünitesi modelleri (Hevin Mobilya)

Hevin mobilya duvar ünitesi modelleri resimleri örnekleri çeşitleri 2013... Belki de adını ilk defa duyduğunuz...

Kapat