Bazalı Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Baza Karyolalı Yatak Odaları

Merhaba yatak odası takımı aramakta olan değerli binbirdekor.com takipçileri. Bildiğiniz üzere sayfalarımızda sürekli olarak en yeni yatak odası modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu bağlamda daha önce yatak odası takımları bellona yada kampanyalı yatak odası takımları ile yatak odası fiyatları en ucuz yatak gibi konuların yanında mondi yatak odası yatak odası modelleri ve istikbal yatak odası modelleri gibi detaylı incelemelerde bulunmuştuk. Ancak tüm bu detaylı araştırmalarımıza rağmen siz değerli okurlarımızdan bazı eleştiri içeren yada beklenti diyelim bir takım sorular alıyoruz. Yatak odası takımlarının neden bazalı olup olmadığı hakkında. Sonuçta bunlar son derece haklı ve kayda değer eleştiriler yada beklentiler arkadaşlar. Doğal olarak bizlerde konuya, daha doğrusu soruna acilen çözüm bulmak adına bu sayfamızı bazalı yatak odası modellerine ayırıyoruz. Sizler için çalışan editörlerimiz marka marka, model model bazalı yatak odası takımları ve fiyatlarını inceliyor ve tüm detayları ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunuyor…

İstikbal Bazalı Yatak Odası Takımları

2021 Yılına bir çok farklı yatak odası takımı ile merhaba diyen İstikbal, bazalı yatak odası modellerinde maalesef son derece sınırlı bir sayıya sahip. Markanın yatak odası ürün gamında sadece Santino serisinde bazalı yatak seçeneği mevcut.

Santino yatak odası takımı 4 kapılı, 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop alternatifleri bulunurken, takımın 4 kapılı alternatifi 3.839,00 TL, 5 kapılı seçeneği 4.246,00 TL , 6 kapılı seçeneği 4.566,00 TL ve sürgü kapılı seçeneği ise yine 4.566,00 TL fiyat etiketine sahip…

Bellona  Bazalı Yatak Odası Takımları

Yine ülkemizin en büyük mobilya markaları arasında yer alan Bellona da ise 2 adet bazalı yatak odası takımı seçeneği görüyoruz. Bu seçeneklerden ilki Bellona’nın 2021 yatak odası modelleri arasında yer alan Vitella serisi.

Vitella yatak odası takımında 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop seçeneği mevcut. Bu seçeneklerin fiyatları ise sırası ile 6.577,00 TL, 7.093,00 TL ve 7.532,00 TL olarak belirlenmiş.

Bellona bazalı yatak odası takımlarında iklinci alternatif ise Vienza yatak odası takımı. Son zamanlarda trend hale gelen meşe renk uygulaması ile tasarlanan takımın 5, 6 ve sürgü kapaklı gardırop alternatifleri bulunurken, 5 kapılı gardırop seçeneği için, 5.486,00 TL, 6 kapılı gardırop için 5.835,00 TL ve sürgülü gardırop seçeneği için ise 6.082,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Mondi Bazalı Yatak Odası Takımları

Mondi de ise Bazalı takım yatak odası modelleri tıpkı İstikbal gibi son derece sınırlı. Markanın sadece bir yatak odası modelinde baza seçeneği görüyoruz. Vienna yatak odası takımına alternatif bir karyola seçeneği olarak baza eklenmiş.

Fildişi renginin ön planda tutulduğu bu takımda  da 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop alternatifleri var. Takımın 5 kapılı gardırop seçeneğini satın almak isterseniz, 3.955,00 TL, 6 kapılı gardırop seçeneği için 4.671,00 TL ve sürgü kapılı gardırop alternatifi için de 4.770,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Kilim Mobilya Bazalı Yatak Odası Takımları

Kilim Mobilya da da yine bir baza alternatifi mevcut. Markanın yeni yatak odası takımları arasında yer alan Alya yatak odası takımına bir baza seçeneği eklenmiş.

Minimalist ve modern tarzlardan hoşlananlar için tasarlanmış Alya Yatak Odası Antrasit gibi trend bir renk tonu ile satışa sunulurken, takımda sadece 6 kapılı gardırop seçeneği mevcut. Bu takımın fiyatı ise 6.149,00 TL olarak belirlenmiş…

Doğtaş Bazalı Yatak Odası Takımları

Şık ve özgün tasarımları ile mobilya dünyasında kendine ayrı bir yer edinen Doğtaş’ta da farklı tarzlarda tasarlanan bir kaç yatak odası takımı içerisinde bazalı karyola alternatifi bulunuyor. Bunlardan ilki alt resimde gördüğünüz Casablanca koleksiyonu.

Takım sürgü kapaklı gardırop, şifoniyer, 2 adet komodin ile isteğe bağlı olarak 180X200 cm ve 160X200 cm ebatlarında bazalı karyolalardan meydana gelirken, 160X200 cm baza için toplamda 13.432,00 TL, 180X200 cm baza için ise 13.559,00 TL fiyat belirlenmiş. Ayrıca takımda geleneksel ayak ucu pufu da mevcut. Bu pufu satın almak isterseniz ekstra olarak 1.106,00 TL ödemeniz gerekiyor 🙂 Doğtaş’ta ikinci bir bazalı karyola alternatifine ise markanın yeni koleksiyonlarından biri olan Clara serisinde rastlıyoruz. Modern bir tasarıma sahip olan bu yatak odası takımında görsellikten daha ziyade kullanışlılığa önem verilmiş gibi görünüyor. Zira takımda köşe gardırop da dahil olmak üzere bir kaç farklı gardırop seçeneği de bulunuyor.

Clara serisinin fiyatlarına gelecek olursak, efendim takımın sürgü kapaklı gardırop ve 160X200 cm ölçülerinde ki bazalı karyolası ile birlikte fiyatı 9.060,00 TL olarak belirlenmiş. Eğer sürgü kapılı yerine 5 kapılı normal gardıroplu Clara yatak odası takımını tercih edecek olursanız bu rakam 7.822,00 Liraya kadar düşüyor…

Kelebek Mobilya Bazalı Yatak Odası Takımları

Türkiye’nin en eski mobilya markalarından biri olan Kelebek’te yeni yatak odası koleksiyonlarından birinde bazalı bir karyola seçeneği sunmuş efendim. Bu seçeneği yeni Lizbon yatak odası takımında görüyoruz.

Son derece modern bir görselliğe sahip olan bu yatak odası takımında 160×200 cm ebatında bir baza ve 3 çeşit gardırop seçeneği var efendim. Bu seçeneklerden ilki 5 kapılı gardırop ve baza karyola ile birlikte 11.451,00 TL fiyat etiketine sahip. İkinci yani 6 kapılı gardırop seçeneğinin fiyatı ise yine bazalı karyola alternatifi ile 12.788,00 TL olarak belirlenmiş. Son seçenek olan sürgü kapaklı gardıroplu ve bazalı karyolaya sahip Lizbon yatak odası takımının fiyatı ise 12.890,00 TL olarak görünüyor…

Bazalı Yatak Odası Takımınızı Kendiniz Tasarlayın !..

Yukarıda ülkemizin belli başlı mobilya marka ve üreticilerine ait bazalı yatak odası takımlarını inceledik. Muhtemelen bu marka ve üreticilerin beğendiniz bir yatak odası takımına ait bir koleksiyonda baza seçeneği olmayabilir. Fakat üzülmeyin, zira karyolaları herhangi bir baza ile değiştirmek son derece kolay arkadaşlar. Herhangi bir bir markanın beğendiğiniz bir modelini sadece karyola başlığını değiştirerek istediğiniz bazalı yatak odası takımı modeline dönüştürebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir