2021 Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları ile Bellona

2021 Yatak Örtüleri Binbirdekor.com’da

Yatak odası dekorasyonuna etkisi yadsınamaz tekstil ürünlerinden biri olan yatak örtülerini incelemeye devam ediyoruz. Bundan kısa bir zaman önce Özdilek Yatak Örtüsü ile Karaca Yatak Örtüsü ve Taç Yatak Örtüsü 2021 modellerini her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte incelemeye almış ve sayfalarımızda sizlerle paylaşmıştık. Ayrıca bu konuda Tülden yatak örtüsü modelleri hakkında çeşitli paylaşımlarımız olmuştu. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz yıl başta Bellona safir Yatak Örtüsü olmak üzere Bellona Mavenna Yatak Örtüsü ve Bellona Elegance yatak örtüsü gibi modellerini çok beğendiğimiz, Bellona Karen Yatak Örtüsü ve Bellona Solena Yatak Örtüsü gibi modellerinin ise hastası olduğumuz Bellona markasının en yeni yatak örtülerini masaya yatırıyoruz. Bakalım geçtiğimiz yıl yaşadığımız bu etkiyi markanın yeni yatak örtülerinde de yaşayacak mıyız…

Bellona Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları 2021

Bellona yeni yıla Orlando, Alvina, İmpera, Alegro ve Pesaro adını verdiği 5 farklı yatak örtüsü modeli ile girdi. Genel olarak hem avangart, hem de modern tasarımlara sahip bu yatak örtüleri ise yatak odasına bu tarz bir tekstil ürünü satın almadan hemen önce mutlaka göz atılması gereken ürünler arasında yer alıyor. Dolayısı ile vakit kaybetmeden gelin hep beraber bu yatak örtülerini mercek altına alalım…

Bellona Pesaro Yatak Örtüsü

Geometrik desenleri ve saten parlak ipeksi kumaşı ile lüks tarzlarda dekore edilen yatak odaları için son derece ideal bir seçim olduğunu düşündüğümüz bu yatak örtüsü, 260×270 cm ebatında bir adet yatak örtüsü ve 50×70 cm ölçülerinde 2 adet yastık kılıfından meydana geliyor. Bellona Pesaro yatak örtüsü fiyatı ise 800,00 TL olarak belirlenmiş.

Bellona Orlando Yatak Örtüsü

Bellona ev tekstili ürün gamına yeni eklenen, markanın en yeni ürünlerinden biri olan Orlando yatak örtüsü koleksiyonu tıpkı Pesaro gibi gri tonlarında ancak daha modern desenlere sahip. Yine 260×270 cm ebatına sahip bu yatak örtüsü ve 50×70 cm ölçülerinde 2 adet yastık kılıfı ile beraber şu sıralar 1.000,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Bellona mağazalarında bekliyor.

Bellona Alvina Yatak Örtüsü

Markanın yukarıda göz attığımız Orlando yatak örtüsü kadar yeni, Orlando’dan hemen önce vitrinlerine çıkardığı Alvina yatak örtüsü adeta Fransız saraylarından çıkmış gibi lüks bir hava taşırken bu yatak örtüsü de üzerinde 1.000,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Bellona İmpera Yatak Örtüsü

Avangart yatak odası takımları için eğer bir yatak örtüsü satın almayı düşünüyorsanız İmpera serisi adeta sizin için biçilmiş bir kaftan niteliğinde ve yine 260×270 cm ölçülerinde yatak örtüsü ve 50×70 cm ebatında 2 adet yastık kılıfı seti 1.330,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Bellona Alegro Yatak Örtüsü

Klasik ve moderni bir araya getiren Alegro serisi yatak örtüsü ise yine bu yılın modası gri tonlarında tasarlanmış. Markanın 2021 koleksiyonları arasına yeni eklenen bu ürünü fiyatı ise 930,00 TL olarak belirlenmiş.

Bellona Elegance Serisi Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar Bellona fiyat politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Bellona yatak örtüleri kategorisinden linke tıklayarak hem bu ürünlerin güncel fiyatları, hem de ürünlerin detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir