Ahşap Konsol Modelleri ile Tepe Home

En Şık Konsol Modelleri

Salonların vazgeçilmez mobilyalarından olan konsollar hemen her mobilya üreticisinin ürün gamında yer alırken bizlerde zaman zaman bu ürünleri inceliyor ve sizlerle paylaşıyoruz. son olarak çok tutulan gri konsol modelleri ile beyaz lake konsol modelleri sayfalarımız konuk olmuşlardı hatırlarsanız. Ayrıca marka ürünlerine Bellona konsol modelleri ve İstikbal konsol modelleri başlıkları altında göz atmıştık. Bu sayfamızın konuk markası ise başlıktan da anlatacağınız üzere Tepe Home.

Klasik Konsol Modelleri

Neden Tepe Home diye soracak olursanız artık insanların suntalamdan yada MDF gibi malzemelerden üretilmiş konsol tasarımlarını pek sevmediğini, daha çok damaklarda antik bir tat bırakan konsol tasarımlarına yöneldiklerini düşündüğümüzden ve bu konu da en natürel tasarımları üreten markalardan birininde Tepe Home olduğunu düşündüğümüzden olabilir.

Tepe Home Konsol Modelleri

Artık insanlar evlerinde doğal ahşabın sıcaklığını, samimiyetini hissetmek istiyor. Hazır malzemelerden üretilen ürünler takım mobilyalar ve kampanyalı ucuz fiyatlar altında insanlara dayatılırken, bazı mobilya üreticileri ise prensiplerinden taviz vermeden orijinal ahşap kullanmakta ısrar ediyorlar.

Daha önce ki sayfalarımızda, Tepe Home Koltuk Takımları ve Tepe Home Yemek Odası gibi modellerini incelediğimiz ve yine doğal tasarımlarına hasta olduğumuz Tepe Home da bu ısrarcı markalardan biri. İnatla ahşabın doğal güzelliğini mobilyalara yansıtıyorlar ve ortaya burada gördüğünüz gibi muhteşem ürünler çıkarıyorlar.

Siz paragraf aralarında bu güzel konsol modellerine göz atarken, bizlerde Tepe Home hakkında sizlere biraz bilgi vermeye çalışalım.

Efendim ilk olarak 1969 yılında faaliyetlerine başlayan Tepe Home 1997 yılında perakende sektörüne yani hayatımıza girdi. Marka ev dekorasyonu, duvar dekorasyonu, mobilya, banyo, mutfak, ev tekstili ve aydınlatma gibi son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Yarım asırlık tecrübe ile birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılarak imal edilen Tepe Home ürünleri yaratıcı fikir ve tasarımlar sayesinde günden güne daha da güzelleşirken, markanın bilinirlik gibi bir ticari kaygısının olmadığını, reklam yerine aynalarının işleri olduğunu görüyoruz.

Şimdi burada ki konsollara göz attınız, ne dersiniz aynası hakikaten de iş değil mi kişinin. Burada ki tarzlara sahip konsolları en son hangi markanın ürün gamında gördünüz arkadaşlar.

Bu ürünlerin fiyatlarını da merak ediyorsunuz doğal olarak. Bunun için, hem doğru ve güncel bilgi almak adına, hem de bu güzel ürünleri daha yakından incelemek sizlere en yakın Tepe Home mağazalarına davet ediyoruz. Buradan bölgenizde ki Tepe Home mağazalarını bulabilirsiniz arkadaşlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir