Hem Dekoratif Hem Eğlenceli Ofis Eşyaları

İlginç Ofis Malzemeleri

Ofis dekorasyonu hakkında daha önce bir çok farklı makaleyi sizlerle paylaşmış, Çalışma Masası eşyaları veya Ofis bibloları gibi çeşitli Ofis dekorasyon objeleri hakkında değişik örnekler sunmuştuk. Ayrıca Lüks Ofis Aksesuarları da binbirdekor.com sayfalarında paylaşılmıştı. Bu sayfamızda ise hem sıkıcı olduğunu düşündükleri ofislerini biraz daha eğlenceli bir hale getirmek isteyen, hem de yakın bir arkadaşının yeni açtığı ofisi Hediyelik ofis aksesuarları arayan okurlarımıza yardımcı olmak adına çok dekoratif ofis eşyaları ve Ofis Hediyeleri gibi bir konu ile huzurlarınızdayız. Dolayısı ile şu sıralar Kişiye Özel ofis Hediyeleri arıyorsanız yada farklı ve Orjinal ofis aksesuarları arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Ofis İçin Hediye Önerileri

Efendim ofis hayatı bazen gerçekten de çok sıkıcı olur, hele de yaz aylarında… Herkes denizde, havuzda günün gün ederken, ofislerde pineklemek berbat bir şeydir. Tüm gününü ofiste geçirenleri anlarız… Ancak ofis hayatını zehir olmaktan çıkarıp, biraz eğlenceli bir hale de getirebileceğinizi de belirtmek isteriz. Hem de hemen, çalışma masanızdan başlayarak.

Dekoratif Ofis Eşyaları

Mesela kaldırın o iç karartan kalemliği, ataş kutusunu falan masanızdan… Zira hemen alt tarafta görsellerini paylaştığımız, ofisteki arkadaşlarınızı bile kıskandıracak aksesuarlar tavsiye edeceğiz şimdi sizlere.

 

İlginç Hediyeli Ofis Aksesuarları

Dilerseniz bu ürünleri sizi kıskanan diğer ofis arkadaşlarınıza da yeni yıla girerken hediye edebilirsiniz. Ancak sizinki ile aynı eşyaları armağan olarak vermeyin, sonuçta ofisinizi tek düzelikten ve sıkıcılıktan kurtarmaya çalışıyoruz değil mi ?

Ofis İçin Güzel Hediyeler

Güçlü bir el hayal edin, sürekli kullandığınız kalemlere sıkı sıkıya yapışmış. Bu dekoratif bir obje olmasına rağmen, ofis arkadaşlarınıza da bir mesajdır aynı zamanda. “Benim kalemimi kimse yürütemez” gibi 🙂

Dilediğiniz kadar ataş açabilirsiniz bana !.. Sonuçta ben bir askerim ve bu ofiste ataş benden sorulur 🙂

“Bir elin nesi var iki elin sesi var” mıydı acaba birliğe ve beraberliğe sürekli mecbur olduğumuz zamanlarda sıklıkla söylenen o söz. İşte tam açıklamasını üst resimde görüyorsunuz. En sevdiğiniz kitaplarınız tam iki el tarafından korunuyor. Dilerseniz bu elleri birbirinden ayırıp iki farklı kitap kümesi için aşağıda ki gibi de kullanabilirsiniz…

DVD yada CD’mi kaldı diye geçirdiniz içinizden muhtemelen. Evet artık kalmadı bu şeylerden, kullanılmıyorlar bile. Ama anılarımızı sakladıkları için halen evimizde bir çok CD bulunduruyor, atamıyoruz bir türlü onları.

Dijital ortama geçirip atmaya da korkuyoruz açıkçası, sonuçta başına bir şey gelirse, 90’lı yıllarımız, 2000’li yıllarımızın en güzel anıları kaybolup gider… Dolayısı ile Bir zamanların en değerli depolama araçları CD’ler emin ellerde 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir