Çiçekli perdeler ile bahar etkisi

Çiçekli salon perdeleri çiçek desenli perde modelleri 2014 perde trendleri çiçekli perde modelleri en güzel salon perdeleri country perde modelleri görselleri resimleri çeşitleri…

Soğuk bir kış geçirmeyip, sadece Mart ayında birazcık üşüdüysekte, Mart kapıdan baktırıp kazma kürek yaktırmasa da, yazı özledik değil mi arkdaşlar. Artık bir an önce ilkbahar gelsin, çiçekler açsın ağaçlar yeşillensin istiyoruz. Şu kışın soğuk, karanlık yüzü gülsün istiyoruz. Hepimiz olmasada benim gibi yaz çocukları en azından böyle düşünüyor :)

Kış boyu evin karanlık yüzü hakikaten yordu bizi, ancak ben perdelerimi, çiçekli, dallı, yapraklı, kısacası baharı andıran perdelerle değiştirip kış aylarında dahi evimde bir ilkbahar etkisi yaratmayı düşünüyorum. Bunun için şu sıralar perdelik kumaş araştırmasındayım. Üstelik bu çeşit perdeler çok sevdiğim bir tarz olan vintage kokuyor hafiften. Şimdilik nasıl bir şey alacağıma karar veremedim, zira öyle çok çeşit var ki aklınız durur arkadaşlar. Burada benim gibi düşünen, en azından bu verdiğim fikrin ardından düşünmeye başlayanlar için çeşitli örnekler sunuyorum. O kadar güzeller ki bakalım siz çıkabilecek misiniz işin içinden :)

ÇİÇEKLİ PERDE MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan En Güzel Kruvaze Perde Modelleri Görselleri başlıklı makalemizde 2014 kruvaze perde modelleri, en güzel salon perdeleri ve yeni perde modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Modern İtalyan mutfak dekorasyonları görselleri

İtalyan mutfak modelleri görselleri en güzel mutfak modelleri yeni hazır mutfak tasarımları en güzel mutfak dekorasyonları örnekleri resimleri İtalyan tarzı...

Kapat