Türk Tasarımcılardan Fütüristik Tasarımlar !..

Sıradışı tasarımları ile dünyaya adını duyurarak göğsümüzü kabartan mimarlık ve tasarım stüdyosu Nüvist’ten daha önceki sayfalarımızda sıklıkla bahsetmiş, vitrine çıkardıkları hemen her tasarımı, her projeyi detaylı olarak incelemiş sizlerinde beğenilerine sunmuştuk. Aradan epeyce bir zaman geçti, Nüvist çalışmaya, yeni projeler üretmeye devam ederken bizlerde artık bir marka haline gelen bu ismi yakından ve tabii ki hayranlıkla takip etmeyi sürdürüyoruz.

2006 yılında Emrah Çetinkaya tarafından, Istanbul’da kurulan Nüvist’in “Neden dört ayaklı bir masaya ihtiyaç duyalım ki” gibi adeta insanı abondone eden, tuhaf sorularla ürünlerinin tasarımını yaptığını tahmin ediyoruz :) Ayrıca bu tasarımlara imza atan değerli mimar ve tasarımcılarımızında uzaylı olduğundan açıkça şüpheleniyoruz :)

Genel bir Nuvist koleksiyonuna yer verdiğimiz foto galerimize göz attığınızda sizlerde bu şüphemizin yersiz olmadığına kanaat getireceksiniz, zira burada göreceğiniz tasarımların dünya ile pek alakası yok :)

DÜNYA DIŞI FUTÜRİSTİK TASARIMLARA GÖZ ATIN !..

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Banyolarda Değişik Cam Duşakabin Uygulamaları

Duşakabinler banyo dekorasyonunun vazgeçilmezleri olarak özellikle son dönemde öne çıkıyorlar. Banyoların duş bölümüne derli toplu bir görünüm kazandıran bu ürünler...

Kapat