Tavana Duvar Kağıdı Uygulaması

Binbir Çeşit Tavan Dekorasyon Modelleri

Tavanlar mekanlarımızın dekorasyon adına destek birimleridir, en azından ben böyle düşünüyorum. Bu düşüncemin nedenini, tavan dekorasyon fikirleri yada salon tavan dekorasyonu ile tavan dekorasyon fiyatları gibi konulara değindiğim başlıklar altında açtığım konularda sizlerle paylaşmıştım arkadaşlar.

Tavan Dekorasyonu

Ama sitemizi ilk kez ziyaret eden okurlarımız için tavan dekorasyonuna neden bu kadar önem gösterdiğimi bir kez daha açıklamak da fayda görüyorum. Efendim yakın zamanda sıfır ve herkese nasip olmasını dilediğim güzel bir daire satın aldım. Müteahhit o kadar güzel bir daire tasarlamış ki özellikle evi tasarlayan mimarın salon tavan dekorasyon fikirleri bir harikaydı.

ŞIK ALÇI TAVAN MODELLERİ ve Görsellerinden İlham Alın !..

Muhteşem Tavan Tasarımı

Ancak salonun bu ihtişamı karşısında benim salon mobilyalarım acayip sönük kaldı. Allah’tan özellikle salonun gösterişli tavan tasarımı evimi hayırlamaya gelen konuklarımın dikkatini tamamen kendi üzerine çekti ve hiç kimse mobilyalarımın bu salon için ne kadar garip kaldığı konusunda yarım yapmadı.

Odak Noktası Tavan

İçinizden “belki de sana acımışlar dır” diye geçiriyor olabilirsiniz ama dostluklar arasındaki samimiyet, yüzlerde ki ifade bu durumu hemen belli ederdi zaten. Evimin gösterişli asma tavanı işi halletmiş, odak noktası haline gelmişti.

MODERN ASMA TAVAN MODELLERİ İçin Tıkla

Onu bu kadar güzel kılan ve bir odak noktası haline getiren ise belki de insanların ilk defa gördüğü bir uygulamaydı. İnsanlar ilk defa adı üstünde duvarda olması gereken adı üstünde duvar kağıtlarını tavanda görüyorlardı çünkü…

Tavan Dekorasyon Modası

Şu sıralar tavan dekorasyon trendi asma tavanlar değerli binbirdekor.com takipçileri. Asma tavan içine led aydınlatma uygulaması ile gerçekten çok şık ve modern bir görünüme sahip tavanlar ortaya çıkıyor. Ancak alçıpan malzeme ile yapılan asma tavan uygulaması pahalı bir uygulama, daha önce yaptığım asma tavan fiyatları ile ilgili araştırmalarımda metre ücretinin 22 – 25 TL arasında olduğunu öğrenmiştim.

Bu fiyat 20 metrekarelik bir salonda malzemesi ile birlikte 2500 TL civarında yüksek bir maliyete neden oluyor. Peki bu büyük parayı harcamadan tavanımızı nasıl dekore ederiz yada ucuz yolla tavanımızı nasıl süsleriz ?

Asma tavan uygulaması kadar görkemli olmasa da tavana özel duvar kağıtları kaplayarak tavanlarımızı daha hoş bir hale getirebiliriz ve bu uygulamanın maliyeti asma tavanın maliyetinin onda birine bile mal olmaz…

Tavan duvar kağıtları evlerde daha dekoratif ve modern bir görünüm sunuyor. Bilindik beyaz tavanları unutturuyor…

TAVAN DEKORASYONU AHŞAP TASARIMLARA GÖZ ATIN !..

Ayrıca asma tavan görüntüsüne yakın bir görünümü yapışkanlı tavan kağıdı veya 3D duvar kağıdı kullanarak da yakalayabilirsiniz…

Hele de perdelerinize, mobilyalarınıza uyumlu duvar kağıtları bulursanız durum tereyağlı ballı ekmek halini alıyor…

Salon Tavan Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri BURADA

“Tavana Duvar Kağıdı Uygulaması” Konusunda 5 Yorum Var

  1. mrb tavana uygulanmış duvar kağıdı çok güzel yapımınıda göstermişsiniz resim 1 ve 2 de o desenli duvar kağıdından almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim telefon numaram 0505 838 62 54

    1. Merhaba Murat burada gördüğün duvar kağıdı sadece uygulama amaçlı olarak sunulmuş, dolayısı markası hakkında bir fikrimiz yok. Bir duvar kağıdı firmasından destek almanı tavsiye ederiz.

  2. gökyüzü görümlü tavana uygulamak için duvar kagıdı mevcut mu? Varsa almak istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz?

  3. 3 boyutlu duvar kağıdı çok güzelmiş nerede bulablirim ve fiyatı ne kadar teşekkürler.

  4. Selam arkadaşım bende 1 numarayı tercih ettim 170 metre karelik bir eve bana ulasir sanık sevinirim
    004528563088 selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir