Taş Yünü asma tavanlar ile şık mekanlar

Taş yünü asma tavan sistemleri fiyatları Asma Tavan örnekleri en güzel asma tavanlar tavan dekorasyon fikirleri malzemeleri ürünleri taş yünü nedir asma tavan çeşitleri resimleri…

Aslında ilk etapta göze çarpmayan, halı, perde veya duvar dekorasyonu kadar önemli olmadığı düşünülen, fakat uygulaması yapıldığı zaman mekanlara derinlik ve anlam katan tavan dekorasyonu ile ilgili araştırmalarımızı sürdürüyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda evlerde pek rastlayamayacağınız, daha çok ofis ve mağaza gibi mekanlarda tercih edilen bir sistem olan taş yünü asma tavan uygulamalarına göz atacağız, özellikleri ve tabii ki birbirinden güzel görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

ilk olarak Taş yünü asma tavan nedir sorusunun cevabını verelim efendim. Taş yünü, bazal taşının öğütülüp toz haline getirilerek, çeşitli kimyasal maddeler ve geri dönüşümlü çöp maddelerinin bileşimden elde ediliyor. Çevreci bir dokusuda olan bu sistemler, ısı izolasyonu, yangın dayanımı, nem dayanımı, akustik ve hijyen ihtiyaçlarınıda gayet güzel karşılıyor. Taş yünü asma tavan sistemleri 12-13 milim kalınlığında, 60X60 ebatlarında plakalardan meydana gelirken, metrekare fiyaları, seçiminize ve ürün türüne göre ortalama 11 TL ile 13 TL olarak değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir