Taptaze İç Dekorasyon Fikirleri

Değişik Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ülkemizin en kapsamlı dekorasyon siteleri arasında yer alan binbirdekor.com’da sizler için ev dizaynları ve ev dekorasyonu fikirleri sunmaya yada bir başka deyişle fikirler vermeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda daha önceki sayfalarımızda pratik ev dekorasyon fikirleri ile ev dekorasyon fikirleri mutfak gibi konuları sizlerle paylaşmış, hatta yaratıcılığını kullanmak isteyen takipçilerimizi içinde ev dekorasyon fikirleri kendin yap etiketi altında bir çok konuyu beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk.

Yaratıcı Oda Dekorasyonu Fikirleri

Hatta yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu fikirleri oda oda sınıflandırmış, oturma odası dekorasyonu için oda dekorasyonu için pratik fikirler başta olmak üzere salonlar ve diğer alanlar için salon iç dekorasyon örnekleri gibi görsellerin bolca sunulduğu makaleler yayınlamıştık. Bunun yanında evlerinin küçüklüğünden muzdarip olan okurlarımızı da küçük ev dekorasyon örnekleri sunmuştuk.

Tabii bu fikirlerin ve örneklerin bir çoğunu Avrupa ülkeleri ve Amerika gibi ülkelerden transfer ettiğimizi hatırlatmak isteriz. Maalesef adamlar bizden her şeyde olduğu gibi dekorasyon konusunda da bir kaç adım öndeler.

Avrupa’dan İç Mimari Fikirleri

İşte bu sayfamızda da yine bir Avrupa ülkesini ziyaret ediyor, Polonya’dan başlıkta da vurguladığımız gibi taptaze dekorasyon fikirleri burada sizlerin beğeni ve bilgilerine sunuyoruz. Eğer şu sıralar dekorasyon konusunda farklı ve yeni ilhamlara ihtiyacınız var ise bu makalemizi dikkatle incelemenizi hararetle öneririz.

Yurt Dışından Dekorasyon Örnekleri

Polonyalı iç mimar Katarzyna Kraszewska, özellikle ışıktan yararlanarak, daha doğrusu renklerin yardımı ile ışıkla oynayarak çok farklı ve oldukça ferah iç dekorasyon tasarımlarına imza atmış.

Polonya’dan Ev İçi Modern Dekorasyon Örnekleri

Duvar renkleri ile aynı veya yakın tonlarda kullanılan mobilyaların boğucu olduğu düşünülürken bilinenin aksine Katarzyna Kraszewska “kör gözüm parmağına” dercesine bu kombinleri natürel dekorasyon ögelerini de kullanarak cesur ve cömertçe uygulamış, kanımca da çok başarılı olmuş.

Yeni ve taze bir iç dekorasyon stili yaratırken bir sürmenaj haline gelen dekorasyon trendlerine de taptaze bir soluk getirmiş. Kısaca özetlersek Katarzyna Kraszewska tasarımlarına ben bayıldım arkadaşlar, peki siz ne düşünüyorsunuz ?…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir