Praktiker Hazır Mutfak Fiyatları Detaylı İnceleme

En Güzel Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Binbirdekor.com sayfalarında mutfak dolabı çeşitleri başlıkta da vurguladığımız gibi detaylı olarak incelenirken, hem hazır mutfak markaları hem de yapı marketlerin ürünlerini mercek altına alıyoruz. Ayrıca son yılların trendi olan beyaz mutfak dolabı modelleri ve L mutfak dolabı yada diğer adı ile köşe mutfak dolapları da mutfaklarını yenilemek isteyen okurlarımız için sayfalarımızda yer alıyor. Kısacası binbirdekor.com olarak sizlere elimizden geldiğince çok alternatif sunmaya çalışıyoruz.

Hazır Mutfak Dolapları Markaları Modelleri

Mutfak kategorisinde hatırlarsanız son olarak hazır mutfak dolapları bauhaus başlığı altında bu devasa yapı marketin son derece uygun fiyatlı, kampanyalı mutfak dolaplarına göz atmıştık. (Linke tıklayarak bu ürünleri de inceleyebilirsiniz.) Mutfak modelleri ve fiyatları araştırmamız sürerken bu defa bir başka yapı marketin ürünlerine ucuz mutfak dolabı aramak da olan okurlarımız için göz atıyoruz.

Praktiker Hazır Mutfak Modelleri ve Fiyatları

Bildiğiniz yada araştırdığınız üzere mutfak dolabı yenilemek ateş pahası. Herhangi bir marangoza yaptıracağınız herhangi bir mutfak dolabı için bile çuvalla para ödemeniz gerekiyor. Bu nedenle bir çok insan ya mutfak dolaplarını eski hali ile en azından ufak tefek tamirlerle kullanmaya devam ediyor veya fiyatları inanılmaz derecede uygun olduğundan yukarıda bahsi geçen yapı marketlerin ürünlerine yöneliyor.

Yapı Marketlerde Hazır Mutfaklar

Örneğin Koçtaş hazır mutfak modellerine göz attık geçenlerde… Gözlerimize inanamadık resmen, zira fiyatlar yerlerde sürünüyor deyim yerinde ise. Dışarıda özel olarak yaptıracağınız herhangi bir mutfak dolabının neredeyse üçte bir fiyatına geliyor bu hazır mutfaklar. Üstelik son derece modern ve kullanışlı tasarımlara sahipler. (Bahsettiğimiz bu mutfakları BURADAN inceleyebilirsiniz.)

Praktiker Mutfak Dolabı Modelleri Fiyatları Ebatları

Praktiker de ki fiyatlarda Koçta’tan aşağı kalır değil hani, dolayısı ile vakit kaybetmeyelim ve gelin Praktiker hazır mutfak dolabı modellerini hemen alt tarafta ebatları, görselleri ve fiyat bilgileri ile birlikte incelmeye başlayalım arkadaşlar.

praktiker hazır mutfak milano
Modern Mutfak

Ebat : 240 Cm
Renk : Milano Ceviz
Fiyat : 299,90 TL

praktiker hazır mutfak pasifik çam
Nature Mutfak

Ebat : 240 Cm
Renk : Pasifik Çam
Fiyat : 399,90 TL

praktiker hazır mutfak Sunschıne
Sunschine Mutfak

Ebat : 220 Cm
Renk : Parlak Sunta Beyaz
Fiyat : 399,90 TL

praktiker hazır mutfak redlıne
Redline Mutfak

Ebat : 270 Cm
Renk : Parlak Laminant Kapak Kırmızı
Fiyat : 999,00 TL

Praktiker Mağazalarına Uğramadan Mutfak Dolabı Almayın !..

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde göreceli olarak, yapı marketin fiyat politikalarına ve kampanyalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle en güncel Praktiker hazır mutfak fiyatları için lütfen Praktiker mağazalarına uğrayınız…

“Praktiker Hazır Mutfak Fiyatları Detaylı İnceleme” Konusunda 2 Yorum Var

  1. Redline mutfak hakkında bilgi edinmek sipariş ne kadar zaman da gelir birde dolabın yan boy dolabı yokmu yanında ne gibi aksesuarı verilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir