Modern Hazır Mutfak Modelleri 2021 Kale Linum

Hazır Mutfak Markaları Takibimizde

Mutfak dekorasyonunu yenileyen ve bu bağlamda yeni mutfak dolaplarına ihtiyacı olan okurlarımız için hazır mutfak markaları ve üreticileri ile yapı marketlerin ürünlerine göz atmaya devam ediyoruz. Daha önce başta Lineadecor olmak üzere, Praktiker hazır mutfak ve Tekzen hazır mutfak ile Koçtaş hazır mutfak modellerine göz atmıştık. Bu defa ise ülkemizin en köklü markalarından biri olan Kale’nin yeni mutfak dolabı modellerini mercek altına almaya başlıyoruz. Sizler için, daha doğrusu yeni bir mutfak dolabına ihtiyacı olan binbirdekor.com takipçileri için Kale Mutfak dolabı modellerini masaya yatırıyoruz.

Modern Hazır Mutfak Dolapları ile Kale

Banyo ve Mutfak konusunda son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Kale, yeni mutfak dolapları ile bir anda dikkatleri üzerine çekerken, mutfak dolabı yada mutfak kullanım anlayışını da değiştirdi. Mutfakları sadece yemek yapılan yada yapılan yemeklerin yenildiği sıradan mekanlar olmaktan çıkaran markanın bu anlayışına verebileceğimiz en güzel örnek ise şimdi göz atacağımız Linum serisi olsa gerek.

Kale Mutfak Modelleri Linum

Kale Mutfağın yeni serisi Linum serisi sade ve asil görünümü ile göze çarpıyor.  Öyle Asil ve sıcak bir görünüm ki, ona bu asaleti veren her şekline hayran olduğumuz ve tanrının bir lütfu olarak bildiğimiz doğal ahşap. Doğal ahşabın insanın içini ısıtan sıcaklığı, zevkli ve kaliteli bir tasarımla birleşip, usta ellerde yoğrulunca bu mutfak dolabında adeta bir sanat eseri halini almış.

Ahşap Mutfak Dolabı

Antik Meşe gibi harika bir doğal renk tonu ile lanse edilen bu mutfak dolabında sadece bizler gibi doğal ahşap hastaları düşünülmemiş elbette. Koleksiyonda mutfaklarını bu tarz bir mutfak dolabı ile modernize etmek isteyenler için farklı renk seçenekleri de sunulmuş.

Modern Hazır Mutfak Dolabı Renkleri

Mesela bu koleksiyona son yılların en tutulan mutfak dolabı renk tonlarından biri olan İnci Beyazı eklenmiş. Bunun yanında Gri ve Bej gibi harika uyumlara sahip ikili renk konfigürasyonu da seçenek olarak sunulmuş. Ayrıca Krem ve Tobacco gibi diğer trend renklerin yanında, bir de mutfak dolaplarında pek alışık olmadığımız Zeytin Yeşili  gibi şahane renk alternatifi sunulmuş.

Hem kullanışlı, hem de gözü yormayan, hatta dinlendiren şık tasarımı ile Linum serisi sadece içerisinde bulunduğumuz yıla değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak gibi görünüyor, Dolayısı ile eğer bir mutfak dolabı arıyorsanız o mutfak dolabı bu mutfak dolabı olabilir ne dersiniz ?..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir