Merinos Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2020

2020 Yemek Odası Modelleri

Her zaman belirtmişizdir, misafirlerle, hele hele de çok eski dostlarla keyifli sohbetler eşliğinde, uzun soluklu yenecek yemekler için, şık yemek takımları ve onları ağırlayabileceğiniz şık yemek odası takımlarına ihtiyaç vardır. İşte o yemek odası takımlarını bulmanız için binbirdekor.com editörleri olarak araştırmalar yapmaya devam ediyoruz. Daha önce ki sayfalarımızda doğtaş yemek odası ve İstikbal yemek odası takımlarını incelemiş, 2020 yemek odası modelleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık arkadaşlar. Linkler üzerinden bahsi geçen bu ürünleri de inceleyebilirsiniz. Fakat bu sayfamızın konuğu halı sektörünün liderlerinden Merinos markasının mobilya üreticisi Merinos Mobilya. Sizler için Merinos Yemek Odası takımlarını Merinos Mobilya Fiyat listesi dahilinde fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Merinos Mobilya Yemek Odası Modelleri 2020

Daha önce ki sayfalarımızda Merinos Koltuk takımları ve Merinos Mobilya Yatak Odası modelleri ile Merinos mobilya Genç odası takımlarını incelemişti ve Merinos’un yeni sayılabileceği mobilya sektöründe de tıpkı halı sektöründe olduğu gibi zirveye ulaşacağını öngörmüştük. Markanın yemek odası takımları bu konu da ne kadar haklı olduğumuzu kanıtlar nitelikte adeta. Dolayısı ile sözü fazla uzatmadan dilerseniz gelin bu şahane yemek odası takımlarına hep birlikte göz atmaya başlayalım…

Merinos 2020 Yemek Odası Merlin

Modern ve yalın çizgisinin yanında doğallığı ile de göze çarpan Merlin serisi yemek odası takımının renk konfigürasyonunda son zamanların trend mobilya renkleri olan beyaz ve meşe rengi kullanılmış. Yüksek şekilli formlu ayak tasarımı, konsolunda yer alan cam aydınlatması, dekoratif fugalı aynası ile son derece şık bir yemek odası takımı.

Merinos Style Yemek Odası

Beyaz rengin yüksek lazer teknolojisiyle form kazandığı en güzel uyumunun sunulduğu Style yemek odası, dekoratif formlu satineli ayna uygulaması, özel porselen kulpları, kapaklarında ki özel lazer desen uygulaması gibi detayları ile adeta göz kamaştırıyor.

Merinos Yemek Odası İnfinity

Dekoratif füme ayna uygulaması ve yaşam ünitesi üst modülünde yer alan füme cam uygulamasına uyumlu özel tasarım füme kulpları, özel boyalı ahşap masa ayağı uygulaması ile göz dolduran İnfinity serisi yemek odası takımının denizden ilham alınan tasarımında donanma mavisine de yer verilmiş.

Merinos Yemek Odası Art

Markanın muhtemelen en çok dikkat çeken yemek odası takımlarından biri de Art serisi. Estetik ve modern hatları ile göze çarpan bu takımda da yüksek lazer teknolojisi kullanıldığını görüyoruz.  Yine yüksek ayak tasarımı, üçlü yuvarlak aynaları ve özel tasarım kulpları ile Art yemek odası takımı evlerinde farklılık isteyenlere hitab ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir