Tüm Detayları ile Yeni Sezon İstikbal Yemek Odası Takımları

İstikbal Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları 2019

İstikbal yeni sezon yemek odası takımları fiyatları ve görselleri ile birlikte binbirdekor.com sayfalarında. Yeni eve yeni mobilyalar arayanlar, dünya evine girmeye hazırlanıp da çeyiz bakınanlar ve eski mobilyalarını tarihin karanlık sayfalarına göndermek isteyenler için başlıkta da belirttiğimiz üzere tüm detayları ile sizler için bir araya geliyor. Dolayısı ile yeni bir yemek odası takımı almadan hemen önce bu makalemize mutlaka göz atmanızı öneririz.

Bu sayfamızda istikbal karat yemek odası ve istikbal gold yemek odası başta olmak üzere istikbal rustik yemek odası ile istikbal elizya yemek odası ve istikbal julyan yemek odası takımlarını başlıkta da belirttiğimiz gibi detaylı olarak fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz…

Bellona Yemek Odası Takımları 2019 Modelleri ve Fiyatları Burada

Modern Yemek Takımları İstikbal 2019

Zaten ayda yılda bir gelen yemekli misafirlerinizi olabildiğince lezzetli yemekler ile ağırladığınızı tahmin ediyoruz, ancak mobilyalarınız bu leziz yemeklerin etkisini çirkinlikleri ile gölgeliyor değil mi ?.. Konuklarınızı saraylardan çıkmış gibi duran mobilyalar ile daha güzel ağılamak gibi bir niyetiniz var yada yeni evinize taşınırken bu gölge etmesini istemediğiniz mobilyaları ardınızda bırakmak istiyorsunuz, belki de evlenerek ilk oturacağınız evinizin salonunda kimseciklerde olmayan havalı yemek odası mobilyaları arıyorsunuz… Sonuçta buradasınız ve aradığınız tarzda bir yemek odası takımını burada mutlaka bulacaksınız.

Yeni Yemek Odası Takımları

Ülkemizin en önemli mobilya markaları arasında yer alan İstikbal yeni sezona yepyeni yemek odası mobilyalarından oluşan koleksiyonlar ile merhaba dedi. Bu koleksiyonlar birazdan inceleyeceğimiz, Gold, Rustik, Lima, Paula ve daha önceki sayfalarımızda yatak odası takımını incelediğimiz Karat serilerinden meydana geliyor.

İstikbal Yeni Sezon Gold Yemek Odası Takımı ve İstikbal Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

İstikbal yeni sezon yemek odası modellerine son eklenen koleksiyon Gold yemek odası takımı oldu. Hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda bu koleksiyonun yatak odası takımına incelemiş ve deyim yerinde ise hepimiz bu şahane yatak odası takımına hasta olmuştuk. Buradan İstikbal Gold yatak odası takımını da incelemenizi öneririz. Serinin üst resimde gördüğünüz yemek odası takımı da tıpkı yatak odası gibi görsel bir zenginliğe sahip.

Modern Tarz İstikbal Yemek Odası Tasarımları ve İstikbal Lima Yemek Odası Takımı Fiyatları Görselleri

Yemek odası mobilyaları genel anlamda klasik avangard tarzlara sahiptir, ancak İstikbal modern tasarımlara sahip yemek odası takımlarından hoşlanan müşterilerini de ihmal etmemiş ve yeni yemek odası modelleri arasında yukarıda resmini gördüğünüz Lima yemek odası takımını da  eklemiş.

İstikbal Yeni Çıkan Yemek Odası Takımları ve İstikbal Paula Yemek Odası Takımı

Bir başka İstikbal modern yemek odası takımı ise henüz bir kaç hafta önce vitrine çıkan Paula koleksiyonu oldu. Ancak koleksiyona tam anlamı modern yakıştırması yapamayız zira büfe ve konsolda yukarı görsel de de gördüğünüz gibi modern avangard detaylara da rastlıyoruz. Yemek masasının sandalyeleri ise yeşil tonlamaları ile retro tarzı bir havaya sahip.

Yeni Sezon 2016-2017 İstikbal Yemek Odası Takımları ve İstikbal Rustik Yemek Odası Takımı

Hiç şüphesiz İstikbal’in en güzel yemek odası takımlarından biri, üst tarafta görselini gördüğünüz Rustik yemek odası takımı. Gold yemek odası takımından hemen önce vitrine çıkan Rustik yemek odası takımı, hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip. Altın sarısı ile kombine edilen takım görsel açıdan üst seviyelere taşınmış.

İstikbal En Yeni Yemek Odası Takımları ve İstikbal Karat Yemek Odası Takımı 2017

İnceleyeceğimiz son takım ise Karat koleksiyonundan geliyor. Yukarı da bahsettiğimiz gibi daha önce bu koleksiyondan Karat yatak odası takımını incelemiştik. Karat koleksiyonu hoşunuza gittiyse eğer yatak odası takımını da görmenizi isteriz. Karat serisi yemek odası takımına gelecek olursak, lüks yemek odası takımlarından hoşlananlar için biçilmiş bir kaftan olduğunu söyleyebiliriz.

İstikbal en yeni yemek odası takımlarına şöyle hızlıca bir göz attıktan sonra gelelim bu takımlarından detaylı olarak incelemesine. Bunun için sizleri aşağıda yer alan foto galerimize davet ediyoruz. Bu foto galeri içerisinde hem bu güzel yemek odalarının daha detaylı resimlerini, hem de güncel fiyatlarını bulabilirsiniz…

İSTİKBAL EN YENİ YEMEK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARI

* Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde kampanya ve indirimlere, yeni sezon ve sezon sonlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. En Güncel İstikbal yemek odası fiyatları için bu adresi ziyaret etmenizi öneririz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir