Meltem’den Farklı Bir Genç Odası (Manhatten)

Meltem genç ve çocuk odası modelleri genç odası ranza cibinlikli genç odası  Bebek, çocuk ve genç odası konusunda oldukça uzmanlaşmış olan Meltem Mobilya ‘yı bilmeyeniniz yoktur sanırım. Tasarımlarına bayılırım, çünkü çok farklıdırlar. Masalsı normlarla, büyüleyici tonlarla doludur ürünleri. Üstelik ürün gamı daima güncellenmektedir.

Tasarımcılarının  muhteşem bir hayal gücü olduğunu düşünüyorum, zira hep farklı ve şık şeyler tasarlamak ve bunu kendini tekrarlamadan yapmak olağanüstü bir hayal gücü gerektirir. Örneğin binbirdekor.com ‘un bu sayfasında inceleyeceğimiz Meltem ‘in yeni genç odası koleksiyonları arasında yer alan Manhatten bu kanıyı doğrular nitelikte.

 

Karyola, çalışma masası, sandalye, üç kapılı gardrop, komidin, kitaplık ve şifoniyerden oluşan Manhatten genç odasında klasik çizgiler modern dokularla harmanlanarak büyüleyici ve fark yaratan bir görünüm yakalanmış. Özellikle sandıksız karyola zarif duruşu ile kendisine hayran bırakıyor. Çalışma masası ise kendinizi 17. yüzyılda hissettirecek kadar klasik, ancak beyazın verdiği zarafetle bir  o kadar da modern…

 

Manhatten genç odasına takım olarak sahip olacağınız gibi parça parçada satın alabiliyorsunuz. Tüm modüllerin fiyatlarını incelemek için Manhatten genç odasının birbirinden şahane görsellerinin hemen altında bulabilirsiniz.

 

 

meltem genç odası manhatten_2

 

meltem genç odası manhatten_3

 

meltem genç odası manhatten_5

 

meltem genç odası manhatten_6

 

meltem genç odası manhatten_4

Meltem Elanor Genç Odası Meltem Prestij Genç Odası Meltem Dream Genç Odası Meltem Cool Genç Odası Meltem Prestij Genç Odası Modellerini de BURADAN inceleyebilirsiniz !..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir