Led Işıklı Süpürgelik Modelleri Fiyatları Montajı

Ledli Süpürgelik Modelleri ve Fiyatları

Teknoloji ilerledikçe dekorasyon dünyasına da her gün baş döndürücü güzellikte ve hayatı kolaylaştıran ürünler giriyor. Bu durumun en güzel örneklerinden biri ise binbirdekor.com’un bu sayfasında inceleyeceğimiz Led işıklı Süpürgelikler olsa gerek. Ev dekorasyonunda farklı kontrastlar arzu edenler için hem görünüm anlamında şık, hem de kullanışlı bir ürün olan hem led hemde sensörlü süpürgelik modellerini fiyatları ve özellikleri ile birlikte masaya yatırıyoruz. Bu ürünlerden çeşitli uygulama örneklerini sizlere fikir vermek için burada paylaşıyoruz.Dolayısı ile şu zemin dekorasyonunuzda bir değişikli yapmak niyetinde iseniz ve buna süpürgelikleriniz de dahilse bu sayfamızdan ayrılmamanız sizin yararınıza olacaktır 🙂

Led Kanallı Süpürgelik Modelleri

Efendim konu girişinde de belirttiğimiz gibi çok hızlı bir şekilde ilerleyen teknoloji, hayatın her dalını etkisi altına aldığı gibi dekorasyon sektörüne inanılmaz katkılar sağlıyor. Ev dekorasyonlarına yön verirken hayatımıza da ekstra konfor katıyor. Örneğin sadece bir kaç yıl öncesine kadar antre ve koridorlarda yer alan süpürgeliklerin 15-20 cm üstüne duvara gömme sensörlü spot lambalar pek bir modaydı. Herhangi bir odadan çıkıp bir diğer odaya, mutfağa yada banyoya veya antreye çıkacağınız da sizi gören bu ışıklar otomatik olarak yanıyordu. Özellikle gece uykudan uyanıp lavaboya kalktığınızda veya buzdolabı aşırması için mutfağa gitmeye niyetlendiğinizde yolunuzu aydınlatıyordu ki bu gerçekten hayata konfor katan bir uygulamaydı.

Işıklı Süpürgelikler Dekorasyonda Yeni Moda

Şimdilerde sensörlü duvar tipi lambaların pabucu dama atılmak üzere, çünkü artık ışıklı süpürgelikler var. paragraf aralarında sunduğumuz görsellerde göreceğiniz üzere gömme duvar lambalarına göre mekanlara daha şık, daha modern bir görünüm veren bu süpürgelikler artık İnternet’te ki alışveriş sitelerinde dahi satılır durumdalar. Şimdi gelin bu süpürgelikleri teknik olarak biraz incelemeye alalım.

Ledli Süpürgelik Özellikleri

Bu süpürgeliklerin ilk dikkat çeken özellikleri yada bilindik ahşap lake süpürgelik modellerine göre en önemli avantajları, MDF İle aynı görünümde fakat MDF malzemeden çok daha dayanıklı bir ürün olan Polimer malzemeden üretilmiş olmaları. Tıpkı ahşap gibi, beyaz lake bir görünümleri var. Polimer sudan ve nemden etkilenmediği için de bilindik ahşap süpürgeliklere göre ömürleri daha uzun. Ebatları ise genelde standart süpürgelikler ile aynı. 10 cm – 11 cm ve 11,5 cm genişlik seçenekleri bulunan ledli süpürgeliklerin ihtiyacınıza göre dilediğiniz uzunlukta satın alabiliyorsunuz.

Ledli Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır ?

Peki eski süpürgeliklerimizi değiştirmek istersek bu süpürgelikleri nasıl monte edebiliriz. Işıklı süpürgelikleri kendimiz takabilir miyiz ? Bizler eğer ciddi bir elektrik bilginiz yok ise bu ürünü Kendin Yap tarzı bir şey olarak düşünmemenizi öneriyoruz. Bir usta desteği almanız şart arkadaşlar. Zaten genel olarak bu ürün satan firmalar usta desteği de sağlıyorlar. Evet montajı çok zor değil, kablo döşeme falan gerektirmiyor zira bu ürün aynı zamanda kendinden Kablo Kanallı Süpürgelik. Yani kabloları kendi içinden geçiyor. Ama yine de bir hat başına mutlaka ihtiyaç var dolayısı ile bir elektrik ustasına ihtiyacınız olacaktır.

Led Işıklı Süpürgelik Fiyatları

Gelelim merakla beklenilen sorunun cevabına… “Led ışıklı süpürgelikler ne kadar” yada “Led ışıklı süpürgelik maliyeti” merak ediliyordur elbette. Efendim 10 cm genişliğinde bir süpürgeliğin metre fiyatı ortalama 25 Liradan başlıyor, 11 cm veya 11,5 cm süpürgelik modelleri ise 30 TL civarında. Bu sadece malzemenin maliyeti. Birde ustaya vereceğiniz para var tabi. Artık bu maliyeti de siz tutacağınız usta ile aranızda belirleyeceksiniz. Ustalarda genel olarak yapacağı metre üzerinden bir fiyat verecektir sizlere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir