İthal Duvar Kağıdı Modelleri (Coordonne)

İthal Duvar Kağıdı Markaları

Su geçirmez duvar kağıtları en güzel duvar kağıdı modelleri modern duvar kağıtları silinebilir duvar kağıtları – Bir dönemin zenginliğin belirtisi olan, şaşalı duvar kağıtları 90’lı yılların sonunda, özellikle saten alçılı saten boyalı duvarlar nedeni ile unutulmaya yüz tutmuştu.

Duvar Kağıdı Modelleri

Ancak bir kaç yıl önce yeni binaların modern dekorasyon tarzları sayesinde dönüşleri kelimenin tam anlamı ile muhteşem oldu. Tek duvara duvar kağıdı uygulaması veya plazma arkasına uygulanan duvar kağıtları bir çok insan tarafından çok çok beğenildi ve en çok aranan duvar dekorasyon malzemelerinden biri oluverdi. Özellikle de desenleri ve renkleri ile büyüleyici bir güzelliğe sahip ithal duvar kağıdı modelleri.

Coordonne İthal Duvar Kağıtları

Ancak bu durum konudan anlamayan, evine duvar kağıdı yaptırmak isteyen bir çok insanın kafasının karışmasına neden oldu, zira piyasada onlarca çeşit ithal duvar kağıdı markası cirit atıyor. Hatta bazılarının ithal olduğu bile şüpheli 🙂

Farklı Duvar Kağıdı Desenleri

binbirdekor.com’un bu sayfasında beğeninize sunacağım Coordonne marka duvar kağıtları ise %100 ithal ve hakikaten çok farklı desen ve renklere sahipler. Coordonne ithal duvar kağıtları klasik ve modern desenlere sahip, Quod, Room Seven, Vital, Bunny’s, Seda, Theo, Catalina Estrada koleksiyonlardan oluşuyor.

 

Quod koleksiyonu
Quod koleksiyonu

 

ithal duvar kağıdı cardonne bunnys
Bunny’s Koleksiyonu

 

Seda Koleksiyonu
Seda Koleksiyonu

 

Room Seven koleksiyonu
Room Seven koleksiyonu

 

Vital Koleksiyonu
Vital Koleksiyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir