İthal duvar kağıdı modelleri (Coordonne)

İthal duvar kağıdı modelleri su geçirmez duvar kağıtları en güzel duvar kağıdı modelleri modern duvar kağıtları silinebilir duvar kağıtları…

Bir dönemin zenginliğin belirtisi olan, şâşalı duvar kağıtları 90’lı yılların sonunda, özellikle saten alçılı saten boyalı duvarlar nedeni ile unutulmaya yüz tutmuştu. Ancak bir kaç yıl önce yeni binaların modern dekorasyon tarzları sayesinde dönüşleri kelimenin tam anlamı ile muhteşem oldu. Tek duvara duvar kağıdı uygulaması veya plazma arkasına uygulanan duvar kağıtları bir çok insan tarafından çok çok beğenildi ve en çok aranan duvar dekroasyon malzemelerinden biri oluverdi. Özelliklede desenleri ve renkleri ile büyüleyici bir güzelliğe sahip ithal duvar kağıdı modelleri.

Ancak bu durum konudan anlamayan, evine duvar kağıdı yaptırmak isteyen bir çok insanın kafasının karışmasına neden oldu, zira piyasada onlarca çeşit ithal duvar kağıdı markası cirit atıyor. Hatta bazılarının ithal olduğu bile şüpheli :) binbirdekor.com’un bu sayfasında beğeninize sunacağım Coordonne marka duvar kağıtları ise %100 ithal ve hakikaten çok farklı desen ve renklere sahipler.

Coordonne ithal duvar kağıları klasik ve modern desenlere sahip, Quod, Room Seven, Vital, Dune, Bunny’s, Seda, Theo, Catalina Estrada koleksiyonlardan oluşuyor.

ithal duvar kağıdı cardonne dune_2

Dune koleksiyonu

Quod koleksiyonu

Quod koleksiyonu

ithal duvar kağıdı cardonne bunnys

Bunny’s Koleksiyonu

 

Seda Koleksiyonu

Seda Koleksiyonu

Room Seven koleksiyonu

Room Seven koleksiyonu

Vital Koleksiyonu

Vital Koleksiyonu

Catalina Estrada Koleksiyonu

Catalina Estrada Koleksiyonu

 

 

 

 

       

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git