İtalyan Tarzı Yemek Odası Modelleri (Panello)

Panello yemek odası takımları görselleri 2015 yemek odası modelleri markaları İtalyan mobilya modelleri resimleri…

Yemek takımlarının ve yemek odası mobilyalarının misafir ağırlarken, helede hatrı sayılır, önemli  misarileri ağırlarken ne kadar önemli olduğunudan daha öncekis binbirdekor.com sayfalarında bahsetmiştik. Ne kadar şık yemek takımları, ne kadar gösterişli yemek odası mobilyalarını seçersek yemeklerimiz daha lezzetli, daha ihtişamlı olacaktır.

Yemekleri bir ziyafete çevirmek için mobilya anlamında genellikle İtalyan tarzı hoş olur. İtalyan tarzı derken, adamların dekorasyon ve özelliklede mobilya konusunda dünya lideri oluşundan mütevellit bir durumdan dolayı bunu söylüyoruz. Gerçekten göz kamaştıran şık işlere imza atıyorlar.

Ülkemizde bu tarzın takipçisi olan bir kaç marka olduğunu söyleyebiliriz. Zaten bu markaların isimlerinden de anlayabiliyirosuz, zira buram buram İtalya kokuyor, Lazzoni, Panello gibi 🙂 Dolayısı ile bu defa yemek odasında italyan tarzı mobilyalar görnmek isteyenler için Panello’nun 2015 yemek odası takımlarına göz atıyor, foto galerimizde bu şık yemek odalarını beğeninize sunuyoruz…

PANELLO YEMEK ODASI TAKIMLARI 2015 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir