Site rengi

Tasarım

İstikbal’den Göz Kamaştıran Gold Yatak Odası Takımı

A+
A-
İstikbal’den Göz Kamaştıran Gold Yatak Odası Takımı

İstikbal yılbaşına sayılı gümler kala yepyeni yatak odası takımlarını düşman çatlatırcasına bir bir vitrine çıkarmaya devam ediyor arkadaşlar. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce vitrine yeni çıkan ve İstikbal’in en güzel yatak odası takımlarından İstikbal Rustic yatak odası takımı konuk olmuştu sayfalarımıza. fiyatları ve görselleri ile birlikte incelemiştik. Şahane bir takımdı ve sizlerinde oldukça beğendiğini düşünüyoruz. Görmeyenler var ise mutlaka görmelerini hararetle öneririz.

Bu sayfamızda yepyeni bir İstikbal yatak odası takımı ile huzurlarınızdayız. Yeni yıla yeni bir yatak odası takımı ile merhaba demek isteyen binbirdekor.com takipçileri için bu defa İstikbal’in en yeni yatak odası Gold’u yine fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Osmanlı tarzı işlemeleri ile hemen fark edilen Gold yatak odası, elips şeklinde tasarlanmış boya baskılı cam uygulamalı tuvalet aynası ve şık bir tasarıma sahip yatak başlığı ile göze çarparken, insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler ile imal edilmiş.

Foto galerimizde bu güzelliğin görsellerini inceleyebilirsiniz. Fiyatlarınıda mutlaka merak edeceksinizdir, dolayısı ile hemen bilgilerinize sunaşım. Efendim Gold yatak odası takımı, sürgü kapılı, 6 kapılı ve 5 kapılı gardırop alternatifleri ile satışa sunuluyor. Takımının 5 kapılı seçeneği 3.690,00 TL fiyatla satışa sunulurken, 6 kapılı seçeneği üzerinde 3.919,20 TL fiyat etiketi taşıyor. Sürgü kapılı Gold yatak odası takımını beğenecek olursanız 4.090,20 TL ödemeniz gerekiyor.

İSTİKBAL GOLD YATAK ODASI TAKIMI 2016

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Mondi’nin Yeni Çıkan Yatak Odası Takımı Eylül

Mondi 2016 yılına oldukça hızlı bir şekilde giren markalarımızdan biri, zira Mondi yepyeni tasarımlarını vakit kaybetmeden ard arda vitrine çıkarmaya...

Kapat