İstikbal Regina Mutfak Modelleri 2021 (Palais)

Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları 2021

Mutfaklarını yenilemek isteyen okurlarımız için çeşitli mutfak dolabı modelleri ve fiyatlarını inceliyoruz. Bu bağlamda kah yapı marketlerin ürünlerine, kah sadece bu işi yapan hazır mutfak markaları ve üreticilerinin ürünlerine göz atıyoruz. Mesela kısa bir zaman önce yapı marketlerimizin ürünlerine, praktiker hazır mutfak fiyatları ve hazır mutfak dolapları bauhaus başlıkları ile göz atmış, ayrıca kelebek mutfak dolapları fiyatları da binbirdekor.com sayfalarında sizler için detaylı olarak incelenmişti. (Linklere tıklayarak bu markaların ürünleri ve fiyatlarına da göz atabilirsiniz.)

İstikbal Mutfak Dolapları 2021

Tabii harika tasarımlara imza atan İstikbal’in mutfak markası Regina’yı da unuttuğumuzu sanmayın arkadaşlar, zira kısa bir zaman önce istikbal regina mutfak 2019 başlığı altında markanın son tasarımları, Veronica, Sismo, Karat ve Alegra serileri sayfalarımıza konuk olmuştu. Son derece elit ve özel tasarımlara sahip olan bu mutfak dolapları bir çok okurumuzdan tam not almıştı.

Küçük Mutfaklar İçin Uygun Fiyatlı Hazır Mutfak Dolapları

İstikbal Regina Mutfak Dolabı Modelleri

Bu sayfamızda ise markanın son koleksiyonlarından biri olan Palais serisini mercek altına alıyoruz. Mutfaklarınıza farklı tasarımı ile farklı bir hava katacak olan, üstelik son derece de kullanışlı bir tasarıma sahip olan Palais bakın ne harikulade özelliklere sahip.

İstikbal Regina Palais Mutfak

Efendim şu sıralar aklınızdan mutfağınızı yenilemek geçiyor da, hem görsel açıdan güzel, hem de gerçekten sağlam ve kaliteli bir mutfak arıyorsanız binbirdekor.com ‘un bu sayfasında sizler için incelediğimiz İstikbal ‘in mutfak markası Regina’nın Palais mutfağına göz atmanızı hararetle tavsiye ederiz arkadaşlar.

Çünkü Palais mutfak, pvc kaplı kapaklarıyla, dağınıklığı önleyen aksesuar askılarıyla ve bütünlük sağlayan ankastre ürün kapaklarıyla, oldukça estetik bir görünüm sunuyor.

Hem Kullanışlı Hem Şık Bir Hazır Mutfak

Ayrıca ”Soft Motion” özelliği ile yavaşça kapanan çekmeceleri, ahşap tabaklık ve bazaları, kapaklar ile aynı ya da uygun renklere sahip dolgu bantlarıyla bir klasikte aradığınız her şeyi bünyesinde bulunduruyor…

Aslında burada ürünü uzun uzun ve tek tek anlatmak yerine sizleri, hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bu muhteşem mutfağın detaylı görselleri ile baş başa bıraksak daha iyi olacak. Evet şimdi foto galerimize girin, arkanıza yaslanın ve Palais serisini kendi mutfağınızda hayal edin…

İSTİKBAL REGİNA PALAİS MUTFAK GÖRSELLERİ 

İstikbal Regina Mutfak Fiyatları

Efendim normalde bir çok ürünün fiyatını vermeye çalışıyoruz sizlere. Ancak hazır mutfak gibi, mutfağın genel ölçülerine ve alan metrajlarına göre fiyat farklılığı gösteren ürünlerde, tamamen sizleri korumak amaçlı, sizleri yanlış yönlendirmemek adına fiyat veremiyoruz.

Bu nedenle en doğru mutfak dolabı fiyatları için bizzat markanın kendisi ile görüşmeniz, marka dışında ki sitelerin verdikleri fiyatlara da itibar etmemeniz sizlerin yararına olacaktır… Zaten internet üzerinden alacağınız fiyatların, markaların keşif ekipleri evlerinizi ziyaret ettiğinde ne kadar alakasız ve komik olduğunu sizlerde göreceksiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir