İki Renkli Duvar Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri

Bir zamanlar, sanırım 90’ların sonu, 2000’li yılların ilk başları arası, iki renkli duvar dekorasyonu pek bir modaydı. Duvar yatay olarak iki farklı renge boyanır, arasına da kağıt bordür yapıştırılırdı. Bu uygulamada en çok tutulan renkler ise bordo ve civciv sarısıydı. Eski evimin mutfak hariç tüm bölümlerine bu uygulamayı bu renkler ile yaptırmıştım. Şimdi bakıyorum da ne kadar kötü bir kontrast bu. Muhtemelen bu haberi duyduktan sonra sizlerde zevkimi eleştiriyorsunuz ama o zamanların dekorasyon trendi öyleydi 🙂

Şimdilerde de çift renkli duvar dekorasyonları pek bir moda ancak tabi uygulama çok farklı. Bu defa odanın tek duvarına ayrı bir renk geri kalan kısımlarına ayrı bir renk uygulanıyor. Tıpkı tek duvara duvar kağıdı uygulaması gibi. Aradaki fark, duvar kağıdı yerine odanın kontrastına uygun farklı bir renk kullanılması.

Bilmiyorum 10 yıl sonra bu uygulama hakkında ne düşünürüz, ancak şimdilerde çok şık durduğunu ve trend olduğunu söyleyebiliriz. Böyle bir uygulama düşünüyorsanız ve evinizde nasıl duracağı konusunda endişeli iseniz size biraz yardımcı olalım. Bu tür örneklerden oluşan bir foto galeriyi beğeninize sunalım. Böylelikle hem renk tercihinize katkıda bulunmuş, hem de bu uygulamanın evinizde nasıl duracağı hakkında sizlere fikir vermiş oluruz, ne dersiniz ?..

İKİ RENKLİ DUVAR DEKORASYON ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir