Hem Kullanışlı Hem Gösterişli Çalışma Masası Tasarımları

Çocuklar İçin Çalışma Masası

Özellikle sınav arefesinde olan bir çocuğun ders çalışma masası çok özel olmalıdır. Bu bağlamda binbirdekor.com olarak değerli velilerimiz için hem kaliteli hemde ucuz çalışma masası arayışlarımız devam ediyor. Bu bağlamda daha önceki sayfalarımızda yapı marketlerimizin ürünlerini çalışma masası koçtaş ve çalışma masası ikea ile çalışma masası tekzen gibi başlıklar altında incelemiştik. Ayrıca  genç odası markalarından çilek çalışma masası modellerin de göz atmıştık. Bu sayfamıza ise çok farklı çalışma masası modelleri konuk oluyor. Sizler için ranzalı ve kitaplıklı çalışma masası tasarımlarını inceliyoruz…

Koskoca bir yaz tatilini geride bıraktık arkadaşlar. Bol bol tatil de yaptık hani. Sadece öğrenciler değil, bu yaz çalışanlarda tatil yününden bayram ettiler, zira son olarak 10 günlük bayram tatilini bünyeye indirdik 🙂 Tatil cenneti Türkiye’nin denizini, kumunu, dağını, havasını doya doya yaşadık. Artık biraz da çalışma zamanı, en azından önümüzde ki senelik izne yada bayrama kadar 🙂

Okullar Açıldı !..

Çocuklar ve gençler için de umarız güzel bir yaz geçmiştir ve tatilin tadı halen damaklarındadır. Bu tadı kaçırmak istemeyiz ama maalesef hatırlatırız ki okullar açıldı. Henüz canım cicim günleri ama bir kaç güne okulun yoğunluğu omuzlarında hissetmeye başlayacaklardır. Yeni eğitim öğretim yılında tüm gençlere, tüm çocuklara, bunun yanında bu zorlu maratonda onlara destek olacak tüm ebeveynlere başarılar dileyelim.

Kitap Kırtasiye Alışverişi

Fakat anne ve babaların biraz daha başarıya ihtiyaçları var, zira özellikle bu ay ceplerde ufak tefek delikler açılacak, kredi kartlarından kıvılcımlar çıkacak gibi görünüyor. Kıyafet, kitap, defter, kırtasiye derken, içinde bulunduğumuz eylül ayında bütçeler biraz sarsılacak muhtemelen. Allah yardımcınız olsun, biraz zorlanacağız elbette ama her şey çocuklarımız ve onların gelecekleri için.

Çocuk ve Genç Odalarını Yenileyenler

Aslında bu sıkıntılı durumdan biraz Polyannacılık oynayarak kurtulabiliriz. Sadece kitap kırtasiye veya kıyafet gibi masraflar ile durumu kurtaranlar kendilerini şanslı olarak görebilirler. Çünkü bu yıl bir de çocukları Teog ve üniversite sınavında başarılı olsun diye oda dekorasyonlarını ve mobilyalarını yenileyen anne ve babalar var ki onların vay haline 🙂 Morallerini bozmak istemeyiz ama dost acı söyler.

LGS ve Üniversite Sınavında Ful Çektirecek Çalışma Masaları

Dost olduğumuz içinde bu yenileme ve dekorasyon içerisine giren okurlarımıza biraz yardımcı olmak istiyor ve bu sayfamızı Teog ve Üniversite sınavında ful yada güzel puanlar çekmelerine yardımcı olacak, kullanım açısından son derece verimli, görsel açıdan da oldukça şık ve modern çalışma masası tasarımlarına ayırıyoruz. Dünya’nın önde gelen tasarım  stüdyoları ve tasarımcıları tarafından dizayn edilen, birbirinden güzel çalışma ve bilgisayar masalarını beğenilerinize sunuyoruz.

Özel Çalışma Masası Yaptırmak İsteyenler İçin

Binbirdekor.com editörleri tarafından özenle seçilen bu çalışma masalarını hiç bir yerde göremeyebilirsiniz, ancak bir çok okurumuzun bu masaları nerede bulacaklarına ve fiyatlarına dair sorular içeren mailler ile posta kutumuzu dolduracaklarını tahmin edebiliyoruz. Dolayısı ile hemen hatırlatmak isteriz ki burada ve birazdan foto galerimiz içerisinde göreceğiniz çalışma masası tasarımları tamamen konsept yani özel tasarım ürünler ve her hangi bir mobilya markasının ürün gamında bulunmuyorlar.

Çalışma Masası Planları Tasarımları

O halde neden burada paylaşıyoruz değil mi ?.. Hem bu sorunun cevabını da verelim. Bir çok okurumuz kendi mobilya imalatçısına, marangozuna çocuğunun odasına özel bir çalıma masası yaptırmak istiyor. Hem güzel, hem kullanışlı, hem de odanın genel dekorasyonuna, diğer mobilyalarına uysun istiyor. Bir kaç örneğe baktığında farklı hiç bir şey göremiyor, zira mobilya markalarının ürünleri de standartların dışına çıkmıyor. İşte burada bizler devreye giriyoruz ve özel çalışma masası yaptırmak isteyen okurlarımıza ilham verecek çok özel çalışma masası tasarımlarını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Bu Çalışma Masalarına Bakmadan Geçmeyin !..

Daha fazla görsel örneğe farklı çalışma masası tasarımlarına sizler için derlediğimiz ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde göz atabilir,çocuk yada genç odanız için en ideal çalışma masası tasarımını bu galeri içerisinde bulabilirsiniz.

KULLANIŞLI VE GÜZEL ÇALIŞMA MASASI TASARIMLARINDAN ÖRNEKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir