Fiat 500 ‘den yaratılan ilginç mobilyalar

Fiat 500 tasarımları resimleri ilginç mobilyalar araba mobilya örnekleri…
Otomobil tutkularını ev dekorasyonlarına yansıtacak kadar fanatik binbirdekor.com takipçileri için daha önce ” BMW tarzı dekorasyon “, ” MERCEDES Hayranları İçin ”  ve  ” Araba tutkunlarına özel sehpalar ” gibi otomobil ve dekorasyonu harmanlayan makaleler yayınlamış ve oldukça olumlu tepkiler almıştık. Bu sayfamızda ise yine otomobil tutkunlarının zevkle okuyacağı bir makale ile huzurlarınızdayız. Kısa bir zaman önce Milano Uluslararası Mobilya Fuarı’nda sergilenen Fiat ‘ın sevimli serisi 500 ‘e özel tasarlanmış ilginç bir mobilya koleksiyonundan kareleri göz zevkinize sunacağız. 

Fiat 500 Design Collection ilk olarak Milano Uluslararası Mobilya Fuarı’nda görücüye çıktı.

Fiat 500 Design Collection otomobilin ön kısmına adapte edilmiş rengarenk sofalardan ve camla dizayn edilmiş masalardan oluşuyor.

 

2 Yorum “Fiat 500 ‘den yaratılan ilginç mobilyalar”

  1. 11 tane italya bayraklı
    11 tanes yeşil renk
    toplam 22 koltuk
    11cam masa sade beyaz fiyat

    1. Merhaba burada gördüğünüz ürünler konsept tasarımları, yani her hangi bir yerde satışı yapılmamakta. Ayrıca binbirdekor.com olarak ürün satışı yapan bir site değiliz maalesef. Sadece sizlere dekorasyon fikirleri sunan, ürün tanıtımı yapan bir siteyiz. Yine de ilginiz için teşekkür ederiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir