Fantastik Bir Orta Sehpa

Son Moda Orta Sehpa Modelleri

Binbirdekor.com sayfalarında orta sehpa modellerini incelemeye devam ediyor, farklı orta sehpa tasarımlarına göz atıyoruz. Daha önceki sayfalarımızda mobilya üreticilerimizin ürünlerine istikbal orta sehpa modelleri gibi, yapı marketlerimizin ürünlerine ise orta sehpa modelleri ikea gibi başlıklar altında göz atmıştık. Ayrıca internet satış sitelerinin ürünlerini ise orta sehpa gittigidiyor ve orta sehpa hepsiburada gibi başlıklar altında sizlerle buluşturmuştuk.

Değişik Orta Sehpa Tasarımları

Hatta konuyu daha da detaylandırıp, ahşap orta sehpa ve yuvarlak orta sehpa modelleri gibi alt başlıkları beğenilerinize sunmuştuk. Bu sayfamızda ise fantastik bir orta sehpa tasarımı ile huzurlarınızdayız. Değişik ve işlevsel bir orta sehpa isteyen okurlarımıza ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz bir tasarımı hemen alt tarafta paragraf aralarında sizlerle paylaşıyoruz…

Cofee Table Orta Sehpa

Ülkemizde orta sehpalar mobilyaların olmazsa olmazlarındandır. Fakat Avrupa ülkeleri ve Amerika da coffee table olarak adlandırılan bu sehpalar onların adeta vazgeçilmezleridir. Hele farklı işlevi olan malzemeleri geri dönüştürerek yapılmış orta sehpalara bayılırlar. Doğallık onlar için çok önemlidir. Bir de fantastik tasarımlar tabii ki. İlginç orta sehpa modelleri her daim favoriler olmuştur batı insanının.

Orta Sehpa Yaptırmak İsteyenler İçin

İşte bu sayfamızda da bahsettiğimiz gibi yani sıradışı bir orta sehpa tasarımını tanıtacağız sizlere. Bir çoğunuzun mutlaka hoşuna gidecektir elbette. Ancak bu ürün belki de konsept bir tasarım olduğu için maalesef ülkemizde herhangi bir şekilde satışı yok. Ha yukarıda da belirttiğimiz gibi özel tasarım orta sehpa yaptırmak niyetinde olan okurlarımız için fonksiyonel ve şık bir ilham kaynağı olabilir.

Dekoratif Orta Sehpa

Hollandalı Mimar ve tasarımcı Reinier de Jong tarafından oluşturulan “REK Sehpa” isimli bu mobilya, fantastik dizaynı ile dekoratif duruşunun yanında, yaşam alanlarında da pratik kullanımı ile de bir çok işe yarıyor.

İç içe geçmiş ahşap bloklardan vücuda gelen bu enteresan sehpa, hem basit birkaç hamle ile istediğiniz kullanım şeklini alacak kadar yetenekli, hemde ergonomi olarak bulunduğu ortamda etrafında ki mobilyalara adeta bir bukalemun gibi uyum sağlıyor….

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir