Dünyanın En İlginç Mimari Tasarımları

İlginç Mimari Tasarım Örnekleri

Binbirdekor.com’un Mükemmel Mimariler kategorisinde ilginç mimari tasarımlar ve bilgileri sizlere sunulmaya devam ediyor. Mimari yapılar hakkında bilgi ve değişik mimari tasarımlara örnekler ile bu sayfamızda da yine dünyanın farklı ülkelerinden değişik görselleri sizlerle paylaşacağız. Dünya’dan diyoruz çünkü daha önce ki sayfalarımızda mimari yapılar Türkiye başlığı altında Türkiye deki ilginç mimari yapılar konularını siz değerli okurlarımızın bilgi ve beğenilerine sunmuştuk.

Modern Mimari Yapılar

İnsanlar yüzyıllardır binalar yapıyorlar, güzel, çirkin, ilginç, fantastik tasarımlara sahip binaları da yapmaya devam ediyorlar. İbadethaneler, stadyumlar, köprüler, kütüphane gibi sosyal binalar… Kıyamete kadarda bu böyle devam edecek. Dünya üzerinde her hangi bir yer kalmayıncaya kadar, taşlar, ağaçlar, betonlar, demirler, çelikler bir araya getirilerek binalar yükselecek.

Dünyanın En Harika Tarihi Mimarilerine Göz Atmak İçin TIKLAYINIZ !..

 

Bin Odalı Saraylar

Bizler bin odalı sarayımızı halen tartışmaya devam ederken, dünyada ise oldukça ilginç binalar yapılıyor, yapılmaya devam ediyor. Üstelik artık insanlar akıllanıyor ve bizde ki gibi beton yığını kişiliksiz, soğuk binalar yapmak yerine, çevreye zarar vermeyen, doğa dostu akıllı ve modern binalar dikiyorlar.

Doğa Dostu Binalar

Dün sizlerle tarihin en güzel mimari binalarını paylaşmıştık. Hakikaten zamanına göre oldukça ileri mimari teknik ve taktikler ile tasarlanmıştı bu binalar. Bu gün ise dünyanın en ilginç mimari yapılarını beğeninize sunuyoruz.

Dünyadan İlginç Mimari Tasarımlar Binalar

Dünyanın dört bir yanından, Almanya’dan, Amerika’dan, Fransa’dan, Brezilya’dan ve hatta Vietnam’dan bile çok ilginç binaları hemen alt tarafta ki foto galerimiz içerisinde sizler için bir araya getiriyoruz. Bu kadar ülke arasında bizlerden bir şeyler yok mu diye merak edenlere ise cevabımız “maalesef” olacak 🙁

İlginç Mimari Tasarımlar Slayt

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir