Doğtaş Secret Garden Genç Kız Odası 2021

Doğtaş Genç Odası Secret Garden

2021 Genç odası takımları marka marka model model binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Daha önceki sayfalarımızda sadece bebek, çocuk ve genç odası konusunda faaliyet gösteren çilek genç odası takımları ile Kaplumbağa genç odası özellikleri, görselleri ve fiyatlarını incelemeye almıştık. Ayrıca Bellona Genç Odası ve İstikbal Genç Odası ile kelebek genç odası takımları da ülkemizin lider mobilya markaları olarak sayfalarımızda yer almışlardı. Bunun yanında yapı market ürünlerine de Ikea Genç Odası modelleri ve fiyatları başlığı altında editörlerimiz tarafından yine detaylı olarak masaya yatırılmıştı. Bu sayfamızda ise daha önce Doğtaş Hector Genç Odası ve Doğtaş Sky Genç Odası gibi son modellerine göz attığımız Doğtaş’ın en güzel modellerinden birini mercek altına alıyoruz.

Doğtaş Genç Odası Modelleri

40 Yılın verdiği tecrübe avantajını trend fikirler ile harmanlayarak ortaya muhteşem ürünler çıkaran Doğtaş’ın Yeni Nesil reyonunda gezmeye, birbirinden güzel genç odası mobilyalarına göz atmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Doğtaş’ın 2021 koleksiyonları arasında yer alan ve masalsı güzelliği ile göz kamaştıran bir kız çocuk odası olan Secret Garden’ı inceliyoruz. Dolayısı ile eğer şu sıralar prensesiniz için özel bir genç odası takım aramakta iseniz doğru yerdesiniz.

Yavru Karyolalı Baza

Gösterişten uzak zarafeti, romantik detayları ve soft rengi ile son dönemin özellikle bayanlar tarafından pek bir sevilen Country tarzının modern yorumunu yansıtıyor. Secret Garden yeni nesil odası, hem klasik hem de modern ögeleri bir arada taşıyan bir genç kız odası takımı olarak göze çarpıyor.

Cibinlikli Yatak

Cibinlikli yatak ve seramik çiçek desenleri takıma büyülü bir hava katarken, Cibinlik aksesuarıyla tamamlanabilen, yavrulu karyolası ile aniden çıka gelen, kuzenler, arkadaşlar gibi sürpriz yatılı misafirler için bir alternatif teşkil eden bu takım gösterişli olduğu kadar kullanışlı da.

Fonksiyonel Genç Odası

Şifonyerlerinde ve dolabında bulunan aksesuar çekmeceleri ile pratik saklama alanları sunan takım, farklı üniteleri kombinleyerek aynı odada çalışma, giyim ve dinlenme alanları yaratabilmeniz adına elinizi güçlendiriyor.

Doğtaş Genç Odası Fiyatları 2021

Doğtaş Secret Garden Fiyatları ve indirimleri hakkında da sizleri bilgilendirelim efendim. Secret Garden yeni nesil odasının normal fiyatı 6.443,00 TL olarak belirlenmiş. Fakat şu sıralar %30 indirimli olarak 4.510,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

DOĞTAŞ 2021 GENÇ ODASI MODELLERİ ve FİYATLARINA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ… 

Üstelik bu fiyata 12 taksit seçeneği de bulunuyor. Taksit işine hiç girmek istemez ve takımı nakit olarak almak isterseniz ödeyeceğiniz para ise 4.260,00 Liraya kadar düşüyor… Tabi verdiğimiz bu fiyatlar kampanya bitimine yani belirli bir süre için geçerli. Bu nedenle hem ürün daha detaylı incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına linki tıklayarak Doğtaş genç odası takımları kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir