Doğtaş Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 Detayları İle

Doğtaş Köşe Takımları

Markaları ve modelleri ile köşe koltuk takımları fiyatları sizler için detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. Son olarak Kelebek Köşe takımı ve İstikbal köşe takımı modellerini incelemiştik. Şu sıralar bir köşe takımı satın almak isteyen, yataklı köşe takımı yada ucuz köşe takımları arayan okurlarımız için bu sayfamızda ise köşe koltuk modelleri ve fiyatlarını inceleyeceğimiz marka Doğtaş. Siz değerli takipçilerimiz için markanın yeni ürünleri, görselleri ve tabi ki doğtaş fiyat listesi ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

Doğtaş 2021 Köşe Takımları

Doğtaş köşe takımları 2019 yılında modern tasarımları ve işlevsel özellikleri ile en tutulan köşe koltuk modelleri arasına girmişti. Özellikle, doğtaş carlino köşe takımı fiyat uygunluğu ve tasarımı ile de markanın çok satanları arasına girmişti. Bakalım markanın 2021 ürünleri geçtiğimiz yıllara göre nasıl ?

Doğtaş Mayer Köşe Takımı

Beyaz, açık kahve ve grilerin ön planda tutulduğu Mayer köşe koltuk, minimal tasarımı ile dikkat çekiyor. Ahşap, hasır, seramik gibi doğadan gelen malzemelerin dingin etkisi ile inanılmaz bir konfor sunan ürün, farklı modüllerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş.

Peki bu sıradışı köşe takımının fiyatı ne kadar ? Efendim ürünün normal fiyatı 6.036,00 TL olarak görünüyor. Ancak Doğtaş köşe takımı kampanyaları dahilinde bu rakam %30 İndirimli olarak 4.225,00 Liraya düşüyor. Ürünün nakit fiyatı ise 3.990,00 TL.

Doğtaş Loft Köşe Takımı

İskandinav ülkelerinde bahsetmişken Loft köşe takımından bahsetmezsek olmaz, zira bu takım, doğallığı öne çıkaran, yalın bir tasarıma sahip Loft Köşe Takımı yalınlığının yanında rahat ve konforlu yapısı, dar mekanlarda kullanışlı alanlar yaratması ile de İskandinav tarzına da gönderme yapıyor.

Modern tasarım çizgisi ile özellikle kırmızı, lacivert, mavi ve yeşil gibi tonlara çok yakışan Loft Köşe Takımı normalde 5.623,00 TL fiyat etiketine sahip. Ürünün indirimli fiyatı ise 3.655,00 TL. Nakit alımlarda bu rakam 3.450,00 Liraya kadar düşüyor.

Doğtaş Matera Köşe Takımı

Günümüzün gitgide daralan ve hatta stüdyo dairelere dönüşen evleri için tasarlanan bir takım daha… Matera köşe takımı dar alanlardan maksimum seviyede yararlanıp olduğundan daha geniş bir oda elde etmek isteyenler için oldukça ideal bir seçim olabilir.

İskandinav ülkelerinin yaşam tarzlarına nüfuz etmiş “ne az, ne de çok; tam gerektiği kadar” felsefesi ile tasarlanan bir köşe koltuk olan Matera üzerinde 6.050,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Ürünün indirimli fiyatı ise 4.235,00 TL. Takımı nakit olarak satın almak isterseniz de cebinizden çıkacak para 3.995,00 TL olarak görünüyor.

Doğtaş Hector Köşe Takımı

Tamamen ihtiyaçları karşılamak üzerine tasarlanmış bir köşe takımı Hector. Ürün öyle modüler ki siz nasıl düşler seniz o hale getirilebiliyor. Bağımsız olarak da kullanılabilen orta sehpası dilerseniz köşe takımının bir modülü olarak kullanılabiliyor örneğin.

Hector serisinde hem dar alanlar için ergonomik ama kullanışlı alternatifler yaratabiliyor, geniş yaşam alanları için de takımı ihtiyacınıza ve zevkinize göre şekillendirebiliyorsunuz. Bu akıllı ürünün fiyatı ise 8.865,00 TL. Doğtaş İndirim ve kampanyaları dahilinde %30 indirimli olarak 6.205,00 Liraya satılıyor. Nakit fiyatı ise 5.890 TL.

Doğtaş Koltuk Takımları 2021 Modelleri ve Fiyatları BURADA !..

Doğtaş Sante Köşe Takımı

Dar odalar için köşe takımı arayan takipçilerimiz için son derece ideal bir seçim olarak düşündüğümüz Sante köşe takımı, modern ve rafine stili ile dikkat çekerken, rahat ve konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.

Gerek görünüşü ve gerekse insanı bakarken bile dinlendiren ergonomik tasarımı ile günümüz metropollerinin küçülen evleri için tasarlandığı her halinden belli olan ürünün fiyatı 6.736,00 TL olarak belirlenmiş. Yine %30 avantajı ile bu rakam 4.715,00 Liraya iniyor. Nakit satış fiyatı ise 4.450,00 TL.

Elbette burada verdiğimiz fiyatlar belirli bir zaman aralığında geçerli. Zaman içerisinde bu fiyatlar markanın fiyat politikalarına göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hemde güncel fiyatları hakkında bilgi edinmek için Doğtaş Köşe Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir