Dekoratif Kapı Tutacağı (Kapı Stoperi)

Yaz mevsimi geldi ve evimizin artık bütün kapıları pencereleri açık… Rüzgar evimizde dilediğince gezerek bizi ferahlatıyor… Ancak sadece ferahlatmakla kalmayıp, yeni Amerikan kapılarımızında paldır küldür çarpmasına neden oluyor… Taş mı koysak önüne, kağıt mı sıkıştırsak altına da kurtulsak ?… Ama buda şık evimizde oldukça kalitesiz durur…. O zaman ne yapmalıyız….
Dekorasyonda detay çok önemlidir bu olay aslında çok önemsiz bir şeymiş gibi görünsede sonuçta bir detaydır ve detay hastalarını rahatsız eder… Şimdi detay hastaları için  binbirdekor.com olarak harika bir ürün tanıtacağız dekoratif kapı stoperi Centilmen James… Siyah, kırmızı, turuncu ve yeşil olmak üzere 4 ayrı renkte doğal lastikten yapılmış bu ürünü incelemenizi tavsiye ediyoruz…. (Ürünü online satın alabileceğiniz link aşağıda verilmiştir)

 

ÜRÜNÜ ONLINE SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ…

 

Etiketler:

Dekoratif Kapı Tutacağı (Kapı Stoperi) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Necla konyalı dedi ki:

    Bu ürünleri nereden buluyorsunuz çok şık ve fonksiyonel. Mağazalarda satılmıyor rastlayamıyoruz yada. Acaba direkt para ile alacağımız bir mağaza adresi verebilirmisiniz. İnternetten alışverişe pek hoş bakmıyorumda…..

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İşlemeli Banyo Seti

Modern banyolar şu sıralar oldukça moda olmasına rağmen, özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ülkemizde baş gösteren oryantal veya Osmanlı tarzı...

Kapat