Çok Farklı Okuma ve Dinlenme Koltukları

Kitap Okuma Koltuğu ve Dinlenme Koltuğu Modelleri

Her ne kadar ben haftada bir kitap okusam da ülkemizin bu konuda inanılmaz bir şekilde geri olduğunu bildiğim halde kitap okuma koltuğu modelleri hakkında çeşitli makaleler yazarak insanları okumaya teşvik etmeye çalışırım. Bu durumun en bariz, en şık ve en güzel örneklerinden birini “Pratik ve Şık Bir Okuma Koltuğu” başlılıklı makalemde rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca okumayı seven takipçilerimiz için evlerinde bir okuma köşesi yaratabilecekleri fikirler sunduğum “Birbirinden Şahane Okuma Köşeleri” başlıklı yazımda da insanları okumaya yönlendirdiğimi düşünüyorum. Bunların yanında daha bir çok kitap okuma koltuğu modelleri de binbirdekor.com sayfalarında sayemde sizlerle buluştu tabii…

Dinlenme Koltuğu Modelleri ve İlginç Tasarımlar

Koltuk konusunda dinlenme konusunu bilmem, sürekli çalıştığım için dinlenmek benim için sadece kitap okumak yada belgesel izlemekle sınırlı olduğu için okuma koltuğum beni yeterince dinlendiriyor zaten. Ancak evlerinde hali hazırda bulunan ucuz tekli koltuk yada yuvarlak tekli koltuk üzerinde yayıla yayıla dinlenmek isteyenleri de unuttuğumu sanmayın, her ne kadar bu kadar şanslı olmasam da 🙂

Sonuçta serde biraz tembellikte olduğundan, başta yapı marketlerimizin ürünlerini,
dinlenme koltuğu ikea yada dinlenme koltuğu koçtaş veya dinlenme koltuğu tekzen gibi etiketler ile birlikte inceledim itiraf ediyorum.

İnternette Dinlenme Koltuğu Modelleri ve Fiyatları

Tabii dinlenme koltuğu en ucuz modellerini bulmak adına internet satış siteleri üzerinden de araştırma yaptım. Örneğin dinlenme koltuğu hepsiburada yada evidea dinlenme koltuğu gibi Google sorguları da yaptım. Ancak beni tatmin eden sonuçlara maalesef ulaşamadım maalesef. Aslında ben hem okumamı kolaylaştıracak, hemde spa dinlenme koltuğu tadında bir ürün arıyordum arkadaşlar. Fakat inatçı karakterim sayesinde bir takım tasarımlar buldum tabii ve hemen sizlerle paylaşmak istedim.

 

İşte paragraf aralarında gördüğünüz bu tasarımlar hem kendim, hem de benim gibi düşünen binbirdekor takipçileri için bir ilham kaynağı olacaktır…

Çarpıcı ve gerçekten farklı tasarımlara sahip objeler, eşyalar beni her daim heyecanlandırmıştır. Böyle şeylere rastladığımda vakit kaybetmeden, hemen burada siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmak isterim.

Örneğin şimdi kitap kurtları için bence çok şık ve aynı zamanda fonksiyonel dinlenme ve okuma koltukları sunacağım. Bu koltukların içerisinde öyle dekoratif tasarımlar var ki anlatamam, ayrıca bu ürünlerin tasarımında sadece zarafete değil ergonomi ve işlevselliğe de önem verilmiş, hatta estetik bu ergonomi ve işlevselliğe göre arka planda bile kalmış denebilir….

“Çok Farklı Okuma ve Dinlenme Koltukları” Konusunda 2 Yorum Var

    1. Merhaba Ferdi, okumuş olduğun bu makale 2012 yılı Ağustosunda yazılmış. Senin için internette bir araştırma yaptık ancak ürüne hiç bir yerde rastlayamadık, sanırım ürün satıştan kaldırılmış. Sana yardımcı olamadığımız için üzgünüz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir