Çok dekoratif şömineli TV üniteleri

Şömineli TV Ünitesi Modelleri

Değişik duvar ünitesi tasarımları en güzel duvar ünitesi örnekleri şömine dekorasyon fikirleri tavsiyeleri – Daha önceki binbirdekor.com sayfalarında “Şömineli Duvar Ünitesi” başlığı ile Rus mimar Alexey Nikolashina ‘nın böyle bir tasarımına göz atmıştık. Bünyesinde bulundurduğu sinema sistemi, kitaplık ve şömine ile hakikaten muhteşem bir tasarımdı.

 

Bu Duvar Ünitelerine Bayılacaksınız !..

Görmeyenler var ise mutlaka görmelerini tavsiye, hayran kalmalarında garanti edebilirim, zira bu tasarımı daha önce gören bir çok takipçimiz hastası olmuştu. Bu konu ile ilgili epey yorum ve mail de almıştık. Bu gönderilerin içeriğinde ise genellikle nerede yaptırabilirim soruları ağırlıktaydı.

 

Özel Tasarım TV Üniteleri

Bu makaleye yeniden göz atacaklar içinde hemen belirtmeliyim ki bu tasarım yukarıdada belirttiğim üzere Rus bir mimar tarafından bir eve hazırlanan özel bir tasarım. Bizler sadece sizlere dekorasyon konusunda ilham vermek adına bu makaleyi yayınladık.

TV Ünitesi Ufkunuzu Genişletin

Hemen alt tarafta ilham konusunda pencerenizi genişletmek adına çok farklı şömineli duvar ünitesi modelleri yayınlayacağız. Ancak hemen belirtelim ki burada gördüğünüz görsellerin çoğunda yanar vaziyetteki şömineler sadece görsel bir efektten ibaret…

 

Yapay Ateş Hakiki Güzellik

İşin sçığı adamlar, milyarlık televizyonlarının altında şömine yakmamışlar. Sadece piyasada bol miktarda bulunan yapay ateş görünümlü şömineler. Dolayısı ile evde gerçek şömine ile denemeye kalkmayın 🙂

 

ŞÖMİNELİ TV ÜNİTESİ RESİMLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir