Çok Dekoratif 3 Boyutlu Ahşap Duvar Süsleri

Duvar Süsleri ile Dekorasyon

Duvar dekorasyonunuzu güzelleştirmek, odalarınıza biraz hareket, biraz estetik katmak adına duvar süsü modelleri ve fiyatlarını incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu güne kadar, salon duvar süsleri yada banyo duvar süsleri gibi hemen her alan için bu tür ürünlere göz attık. Duvar süsleri koçtaş gibi başlıklar altında yapı marketlerimizin de ürünlerini inceledik. Hatta olayı daha da derinleştirip, duvar süsleri metal yada ferforje duvar süsleri gibi işi ham maddelere kadar indirdik.

3D Duvar Süsü Modelleri

Bunun yanında yapışkanlı duvar süsleri ile Kendin Yap kategorimiz içerisinde el yapımı duvar süsleri hakkında da sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Kısacası başta da belirttiğimiz gibi duvarlarınızı güzelleştirmek, dekorasyonunuza artı değerler katmak adına bir çok farklı tasarımı sizlerle paylaştık. Bu gün ise başlıkta da vurguladığımız gibi çok farklı duvar süsü tasarımları ile huzurlarınızdayız arkadaşlar. Zira bu gün sizlere 3D duvar süsü modellerinden bahsedeceğiz.

Doğal Taş Tablo Modellerine de Göz Atın !..

Ahşap Duvar Süsü Modelleri

Duvar dekorasyonunda farklı fikirler uygulamaktan, farklı aksesuarlar kullanmaktan hoşlanan binbirdekor.com takipçilerinin çok hoşuna gideceğini tahmin ettiğimiz bu ürün odalarınızı dekoratif anlamda hakikaten çok zenginleştirecek. Hem ahşap, hem de 3 boyutlu oluşu nedeni ile özellikle odak noktası oluşturmak istediğiniz duvarlarınızda harikalar yaratacak. Hele de duvarlarınızla uyumlu renkteki olanları bulursanız adeta tadından yenmez olacak. Üstelik bu süsler hemen her zevke hitabeden bir çok farklı tasarıma sahipler.

Modern Duvar Aksesuarları

Kalp, yıldız, kelebek ve elips gibi çeşitli normlarda ki iç içe geçen bir kaç parçadan meydana gelen bu duvar süsleri üç boyutlu bir yapıya sahip. Üstelik renkleri de bir harika, pembeler, morlar, kırmızılar, yeşiller ve turkuazlar bu duvar süslerinde olduğundan daha şık duruyor.

Oda Duvarları İçin Harika Duvar Süsleri

Mesela kırmızı ve kalp şekilli olanlar yatak odanız için ideal bir seçim olabilir yada pembe kelebekler çocuk odasına inanılmaz yakışır.  Aslında burada tek tek örnekleyebiliriz ancak, hemen alt tarafta ki foto galerimizde kendi gözlerinizle görüp, bu süsleri odalarınızda düşlemeniz daha iyi olur. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmayıp sizleri foto galerimizde bu modern süslerin görselleri ile baş başa bırakalım.

3D AHŞAP DUVAR SÜSÜ MODELLERİ FOTO GALERİ

Çok Çarpıcı Metal Duvar Süsleri BURADA !..

Bu duvar süsleri herhangi bir yapı markette satılmıyor arkadaşlar. Genel olarak internet üzerinden satışı yapılmakta bilgilerinize…

One Reply to “Çok Dekoratif 3 Boyutlu Ahşap Duvar Süsleri”

  1. Merhaba ben 3d li Ahşap duvar süslerinden yuvarlak olanlarından siyah beyaz ve kırmızı olanından istiyorum nasıl sipariş verebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir