Çilek genç odası modelleri 2013 (Captain)

2013 genç odası modelleri Çilek genç odası çeşitleri fiyatları resimleri…

çilek çocuk odası modelleri captain

Göz kamaştıran çocuk, bebek ve genç odası tasarımları ile sadece ülkemizde değil bir çok dünya ülkesinde de sevilen markalardan olan Çilek, henüz ilk aylarını yaşadığımız 2013 yılında, geçtiğimiz 2012 yılına göre ürün gamına daha fazla ve daha farklı ürünler ekledi. Farklı ürünler diyorum, zira yeni sezon Çilek ürünlerinde her zevke göre bir mobilya grubu bulmanız mümkün. Örneğin şimdi sizlerle tanıştıracağımız ve Çilek’in 2013 yılı koleksiyonları arasında yer alan Captain genç odası bilindik genç odaları gibi renkli bir görüntüden ziyade daha ciddi bir duruş sergiliyor. Tarzı ve şıklığı ile dikkat çeken Captain genç odası, fonksiyonelliği ile de göz dolduruyor. Farklı odalar için farklı seçenekler sunan Kaptan Serisi’nde üç ve iki kapılı olmak üzere iki çeşit dolap bulunuyor.

Pirinç ve ahşap uyumu, yatak ucuna aplike edilmiş çapa simgeli şık karyolada geniş bir çekmece gibi görünen alt kısmını yandan çektiğinde bir karyola daha ortaya çıkıyor. Bu yedek karyola eşya saklamak için kullanılabileceği gibi sürpriz misafirler için ikinci bir yatağa da dönüşebiliyor. Ayrıca dar odalar için ranza yatak seçeneği de mevcut.

Geniş bir çalışma ve depolama alanı sağlayan çalışma masası, üzerine eklenen çalışma ünitesinin farklı boyuttaki dört bölmesi ve bir rafı, her türlü malzemenin yerleştirilmesine imkân verirken oldukça işlevsel olan çalışma ünitesine eklenen pirinç detaylar da üniteyi adeta bir “kaptan köşkü”ne dönüştürüyor…

çilek çocuk odası modelleri captain_2

çilek çocuk odası modelleri captain_3

çilek çocuk odası modelleri captain_4

çilek çocuk odası modelleri captain_5

çilek çocuk odası modelleri captain_6

çilek çocuk odası modelleri captain_7

çilek çocuk odası modelleri captain_8

“Çilek genç odası modelleri 2013 (Captain)” Konusunda 4 Yorum Var

  1. merhaba, captain yatak ve bazası ve etejerıne ıhtıyacım var stoklardan
    yardımcı olabılurmızızn tesk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir