Çilek Erkek Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları 2021 Pirate

Çocuk Odası Modelleri 2021

Heyecanla yeni bir çocuk odası dekorasyonu üzerinde çaba sarf ediyor olmasanız muhtemelen bu sayfamızda olmazdınız. Büyük bir ihtimalle göz bebeğiniz biricik oğlunuzun odası dekore ediliyor ve siz İnternet üzerinden erkek çocuk odası takımları ve fiyatları ile ilgili bir araştırma yapmaktasınız. Bu araştırmanızda sizleri binbirdekor.com’un bu sayfasına getirdi. Eğer tahminimiz doğru ise sizde doğru yerdesiniz arkadaşlar, zira editörlerimiz marka marka model model detaylı bir çocuk odası araştırması içerisindeler. Mesela bundan kısa bir zaman önce istikbal çocuk oda takımları fiyatları ve görselleri ile birlikte sayfalarımıza konuk olmuşlardı.

Çilek Mobilya 2021 Çocuk Odası Takımları

Bu sayfamızda ise ülkemizin en önemli bebek, çocuk ve genç odası üreticisi olan Çilek Mobilya’nın 2021 koleksiyonları arasında yer alan Çilek Pirate serisi çocuk odası modelini mercek altına alıyor, fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceleyerek, bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile eğer yukarıda arayışınızı doğru tahmin ettiysek ve aklınızdan çocuk odanız için hem farklı, hem kaliteli, hem de şık bir oda takımı almak geçiyorsa bu ürüne mutlaka göz atmanızı öneririz.

Çilek Pirate Çocuk Odası Takımı

Aslında bu takım daha önce incelediğimiz çilek mobilya ranza modelleri arasında yer alan Korsan serisinin devamı niteliğini taşıyor. Ancak burada o ranzanın yerini üst resimde gördüğünüz tasarım harikası bir karyola almış. Ne kadar gerçekçi değil mi. Zaten Çilek tasarımlarının en belirgin özelliği detaylar ile olabildiğince gerçekçi görünüme yaklaşmak. Markanın hemen bütün çocuk odası takımları bu düstur üzerine tasarlanıyor. Mesela bir uçak kokpitini andıran First Class çocuk odası ile tamamen futbol üzerine kurulu, gardırobu bile bir stadyum soyunma odasından alınmış gibi duran Football çocuk odası takımları bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri olsa gerek. (Bu arada bahsi geçen bu ürünlere de mutlaka göz atmanızı öneririz. Bunun için linklere tıklamanız yeterli olacaktır.)

Çilek Pirate Çalışma Masası

Yukarıda bahsettiğimiz karyola tasarımı kadar bir detaylı tasarımı da takımın çalışma masasında görüyoruz arkadaşlar. Köpek balığı şeklinde tasarlanan bu çalışma masası her ne kadar standart oda takımı ile birlikte satılmasa da vereceğiniz ekstra paraya değer nitelikte görünüyor değil mi ?

Çilek Pirate Sandık

Şimdi karyola ve sıradışı çalışma masası tasarlayıp da komodin yada şifonyeri öyle bırakmak olmaz elbette. Çilek tasarımcıları da bizler gibi düşünmüşler ve bu üniteleri bir korsan hazine sandığı şeklinde tasarlamışlar ki hakikaten ellerine sağlık.

Çilek Pirate Ranza

Ha bu arada iki çocuklu olup da aynı odayı bu iki çocuğa paylaştırmak zorunda kalan ebeveynler içinde Çilek bir şeyler düşünmüş ve opsiyonel olarak Pirate çocuk odası takımına şahane bir ranza seçeneği de eklemiş ki bu ranza da modern çocuk odası ranzaları arasında süper bir alternatif olarak görünüyor.

Çilek Çocuk Odası Fiyatları 2021 (Pirate)

Yukarıda odanın buram buram yaratıcılık kokan bir kaç ünitesinden bahsettik. Gelelim merakla beklenen olaya. Evet alt başlıktan da anlayacağınız üzere Çilek Pirate çocuk odası fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye. Efendim odanın 3 kapılı dolap, standart karyola, çalışma masası ve ünitesi ile komodin ünitelerinden oluşan çekirdek oda fiyatı şu sıralar 5.000,00 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor. Ancak bu fiyat zaman içerisinde Çilek kampanyalarına başlı olarak değişebileceğinden Çilek genç odası takımları resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir