BOSCH DOMİNO SERİSİ

Bosch yeni Domino serisinde birçok kombinasyon seçeneği sunarak mutfakları kişiselleştiriyor.
Ankastre ürünlere şık bir mutfağın temel unsuru olarak bakan Bosch, tüm ankastre ürünlerini birbirleriyle uyumlu bir şekilde tasarlamaya devam ediyor.Şık tasarımlı Domino ocaklar ile  Bosch Ev Aletleri bizlere çok sayıda kombinasyon seçeneği sunuyor. Domino ocaklar, farklı fonksiyonları sayesinde mutfakların alternatif pişirme tercihlerine göre kişiselleştirilmesinin de yolunu açıyor.
Lava taşlı ızgarası ile evde barbekü keyfi, fritözü ve wok ocak gözü ile de değişik pişirme çeşitlerini istenilen şekilde mutfağa entegre etme imkanı sunan ocaklar, 30 cm genişliğindeler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gazlı ankastre ocak
Dökme demir ocak ızgarası ve gaz emniyet sistemi ile şıklığı ve güvenliği bir arada barındıran kendinden kumandalı gazlı ankastre domino ocak, cam seramik yüzeyi sayesinde kolaylıkla temizlenebiliyor Gazlı ankastre wok ocak Asya mutfağının vazgeçilmez özel wok tavası ve 6 kW ile piyasadaki en güçlü wok ocak gözü  ile farklı lezzetler yaratmaya imkan tanıyan kendinden kumandalı ocak, içe ve dış alev halkaları ile tencereye eşit şekilde dağılan güçlü alevi sayesinde Türk mutfağında güçlü ve hızlı ateş isteyen yemekler için de ideal. Üstelik ısıyı eşit ve hızlı şekilde yayan wok ocak gözünü büyük tencere yemeklerinde kullanarak çok daha iyi pişirme performansı elde edilebiliyor.

Cam seramik Domino ocak
İki adet hızlı ısınan dekorsuz HighSpeed ocak gözü ile konfor ve estetiği mutfaklara taşıyan cam seramik ocak, tek başına olduğu gibi Domino serisi veya diğer Bosch ocakların yanında kullanılabiliyor. Ürünün 9 hızlı kademeli elektronik ocak düğmesi ve 2 adet çalışma göstergesi bulunuyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir