Bembeyaz yatak odası dekorasyonları

Yatak odası duvar renkleri beyaz yatak odası mobilyaları takımları yatak odası duvar dekorasyonu beyaz yatak odası dekorasyonu yatak odası dekorasyon fikirleri – Rusya gibi kuzey yarım küre ülkeleri, İskandinav ülkeleri, özellikle de dekorasyon tarzlarına hasta olduğum İsveç, zamanın büyük bir bölümünü kar ve karanlık altında geçirir, malum 6 ay yaz 6 ay kış,  6 ay gece 6 ay gündüz olayı:)

Nasıl bir hayattır hiç merak etmemişimdir, zira buradan bakınca pek hoş görünmüyor, Allah yardımcıları olsun:) Ancak başta da belirttim ya dekorasyon tarzlarına hastasıyımdır. Bu zaruretleri dekorasyon tarzlarına yansımıştır adamların, “anlayacağınız icatlardan ihtiyaçlardan doğar” prenibinin bir başka versiyonu yaşanmıştır buralarda.

Düşünsenize 6 ay karanlıkta yaşıyorsunuz duvarlarınızın rengi sizce ne olmalıdır:) tabi ki beyaz, dolayısı adamların evlerinde tüm duvarlar bembeyazdır ve bizler binbirdekor.com sayfalarında özellikle Ikea gibi bir dünya devini çıkaran İsveç ‘ten dekorasyon örnekleriniSoğuk ülkeden sıcak dekorasyon” gibi makalelerimizde bolca vermişizdir.

Saflığın ve temizliğin simgesi beyaz güzel bir renktir ve bütün renkleri içerisinde barındırır, anaçta bir renktir anlayacağınız beyaz.

Soğuk kanlılığı, asaleti, masumiyeti, istikrarı ve devamlılığı temsil eder. Sadece size ait özel bir alan olan yatak odanızı tıpkı İsveçliler, Ruslar, Norveçliler gibi, bembeyaz bir şekilde dekore ettiğinizi, sadece beyaz bir yatak odası takımından, mobilyadan bahsetmiyorum, perdesinden halısına tavanından zeminine kadar alabildiğine beyazdan bahsediyorum, öyle bir beyaz ki göz alan cinsinden, kar misali… Ne dersiniz denemeye değmez mi?…

 

beyaz yatak odası dekorasyonları_2

 

beyaz yatak odası dekorasyonları_3

 

beyaz yatak odası dekorasyonları_4

 

beyaz yatak odası dekorasyonları_5

 

beyaz yatak odası dekorasyonları_6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir