Bellona Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Yemek Odası Takımları Bellona

Modern yemek odası takımları ve fiyatları binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Güzel ve uygun fiyatlı bir yemek odası takımı almak isteyen okurlarımız için hem şık hem de ucuz yemek odası takımları ve fiyatlarına göz atıyoruz. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde İstikbal yemek odası takımları ve fiyatlarını görselleri ile birlikte sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızın konuğu ise Bellona. Markanın yeni ürünlerini incelemeye alıyor, Bellona yemek masası fiyatları modelleri ve görsellerini bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz.

Bellona 2021 Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Bellona yemek odası 2019 modelleri hakikaten seneye damga vurmuştu. özellikle bellona belissa yemek odası ve bellona vienza yemek odası takımları markanın en tutulan yemek odası takımları olmuştu. Salon yemek masası takımı almak isteyen bir çok tüketici Bellona’yı tercih etti bu nedenle. Peki marka aşağıda sunduğumuz yeni ürünleri ile geçtiğimiz yıl yakaladığı bu başarıyı yakalayabilir mi sizce ?.. Durun hemen cevap vermeyin, dilerseniz önce şu yeni ürünlere bir göz atalım ne desiniz ?

BELLONA YATAK ODASI Modelleri ve Fiyatları 2021 İnceleme

Orlando Yemek Odası Takımı

Renk konfigürasyonunda siyah ve bej renkte paneller kullanılan Orlando serisi, son zamanların mobilya trendlerinden mermer desen uygulaması ile dikkat çekiyor. Markanın çağdaş ve yenilikçi algısını tam olarak yansıtan tasarımsal çizgilere sahip takım, büfe ünitesinde, görselliğin yanı sıra karolajlı kaşıklık uygulaması gibi işlevsel özellikleri ile şık görünümünün yanında kullanışlı bir ürün olarak göz dolduruyor. Tüketici ihtiyaçlarına göre, Midi ve Maksi olmak üzere iki farklı alternatif ile satışa sunulan takımın, büfe ve büfe aynası, kitabeli yemek masası ve 6 sandalyeden oluşan Midi modeli üzerinde 7.508,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Bu takıma vitrinin eklendiği Maksi takımın fiyatı ise 9.498,00 TL olarak belirlenmiş.

İmpera Yemek Odası Takımı

Bellona tasarımcılarının, metalik lacivert ve meşe gibi iki çok farklı tonu inanılmaz bir şekilde konfigüre ederek, modern çizgilerle harmanladığı ve içinde bulunduğumuz 2021 yılına damgasını vuracağını düşündüğümüz bu ürün, renk konfigürasyonuna uyumlu metal bakır renkli kulpları ve yine bakır renkte yüksek ayakları ile şahane bir kontrast veriyor. İmpera yemek odasında Orlando serisinde olduğu gibi Midi ve Maksi seçenekleri  sunulmuş. Buna göre Midi takımın fiyatı 8.846,00 TL iken Maksi takım 10.690,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Pesaro Yemek Odası Takımı

Bellona bu yıl müşterilerinin beğenilerine gerçekten inanılmaz bir renk harmonisi sunuyor. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise Pesaro serisi olsa gerek, zira takımın genel renk konfigürasyonunda açık gri ve ceviz gibi iki zarif renk kullanılmış. Mermer efekt uygulamaları, gümüşlük ve vitrin içerisinde ki spot led aydınlatmaları, dairesel altın renkli kulpları, doğal ahşap malzemeden yapılmış yerden yüksek ayaklar ile son derece zengin bir görünüme sahip olan takımın Midi seçeneği 11.353,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Takımın Maksi seçeneğini satın almak isterseniz ödemeniz gereken para ise 13.880,00 TL.

BELLONA KOLTUK TAKIMLARI ve Fiyatlarına da Göz Atın !..

Alegro Yemek Odası Takımı

Yine antrasit ve ceviz gibi iki farklı tonun harmanlandığı Alegro yemek odası takımı modern tarzda dekore edilen salonlar için son derece ideal bir seçim olarak görünüyor. Bu farklı renk tonlaması, sıradışı büfe aynası, açılı formda tasarlanan ahşap ayakları ile şık bir görselliğe, karolajlı kaşıklık ve diğer fonksiyonel uygulamaları ile de işlevsel bir takım olarak dikkat çeken takımın Midi alternatifi 6.654,00 TL, Maksi modeli ise 8.269,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Bellona mağazalarında bekliyor.

Venti Yemek Odası Takımı

Genel renk konfigürasyonunda metalik krem rengi kullanılan Venti yemek odasında bu renge uygun olarak kullanılan, bronz ayna, bronz renkli dairesel kulplar ve yine bronz renk üst tabla tek kelime ile harika bir bütünlük sağlıyor. Şık ve estetik tasarımsal çizgileri ile dikkat çeken ürünün fiyatlarına gelecek olursak, takımın büfe ve büfe aynası, kitabeli yemek masası ve 6 sandalyeden oluşan Midi seçeneğinin 6.245,00 TL fiyatla satışa sunulduğunu görüyoruz. Vitrinin dahil olduğu Maksi seçeneğinin fiyatı ise 7.999,00 TL.

İstikbal Yemek Odası Takımı Fiyatları BURADA !..

Mistral Yemek Odası Takımı

Beyaz ve lüks yemek odası takımlarından hoşlananların kaçırmaması, en azından mutlaka görmesi gereken bir yemek odası takımı Mistral. Beyaz rengin asaleti ve zarafetine son derece uyumlu, lüks olgusuna vurgu yapan altın sarısı kulpları ve yine aynı renkte fitil uygulamaları,vitrin ve gümüşlüklerinde yer alan spot led aydınlatmaları ile görsel açıdan adeta göz kamaştırıyor.

Doğtaş Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Ayrıca temizliği kolaylaştıran yerden yüksek ayakları ve büfesinde bulunan karolajlı kaşıklık uygulaması ile de kullanışlı bir ürün olarak öne çıkan Mistral yemek odasının Midi alternatifi 7.389,00 TL fiyat etiketine sahip. Takımın Maksi alternatifi ise 8.998,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bellona yemek odası takımları adına burada verdiğimiz fiyatlar elbette zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına göre farklılık gösterebilir. Dolayısı ile hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hemde güncel fiyatları hakkında bilgi edinmek için Bellona Yemek Odası Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir