Bellona Mini Bahçe Takımlarını Sizler İçin İnceledik

Bellona Bahçe Mobilyaları

ucuz bahçe mobilyaları istikbal bahçe mobilyaları solar rattan bahçe mobilyaları fiyatları – kategorisine götürüyoruz bu defa sizleri arkadaşlar. Bu kategori içerisinde yer alan Bellona mini bahçe takımlarını, bahçeleri ve balkonları için şık mobilya tasarımları arayan takipçilerimizin çok hoşuna gideceğini düşünerek, fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak masaya yatırıyoruz.

Hatırlarsanız kısa bir zaman önce Bellona’nın kardeş markası İstikbal bahçe mobilyası modellerine göz atmış, buradan yine İstikbal mini bahçe takımları ve fiyatlarını sizler için incelemiştik. Bellona ürünleri ile oldukça benzeşen bu ürünler çoğumuzun hoşuna gitmişti.

Bellona Begonya Mini Takım Fiyat

İnceleyeceğimiz ilk mini bahçe takımı Bellona Begonya Mini Bahçe Takımı. Kahve tonlarından vazgeçemeyenlerin çok beğeneceğini düşündüğümüz bu takımda yeni bahçe mobilyaları arasında sivrilecek bir tasarıma sahip.

Bellona Mimoza Mini Takım

Hiç şüphesiz Bellona bahçe mobilyaları içerisinde en dikkat çeken ve en güzel ürünlerden biri Mimoza. Belki de abarttığımız kadar değil, belki de saf beyazın yeşil çimler üzerinde estetik ve zarif duruşu bizleri etkiliyordur ha ne derseniz ?

Bellona Açelya Mini Takım

Yine Sütlü kahve ve kahverengi tonlarında iki farklı versiyon ile vitrine çıkan Bellona Carlo Mini Takımda markanın yeni bahçe mobilyaları arasında yer alıyor. Ancak Bellona Açelya Mini Bahçe Takımı, sadelik ve estetiğin abidesi gibi görünüyor. Kahverenginin hakim olduğu Açelya serisi krem renkli minderleri ile göz kamaştırıyor.

Bellona Calista Mini Takım

Klasik fakat son derece lüks bir tasarıma sahip caliste ise Bellona bahçe mobilyaları koleksiyonuna son olarak eklenen 2 takımdan ilki. Kahve yada klasik ahşap tonlarında rattan bahçe takımları ile bahçenizi güzelleştirmek niyetinde iseniz bu takımı Bellona bayilerinde incelemenizi öneririz.

Bellona Clara Mini Takım

Gelelim Bellona mini bahçe takımlarına. Efendim 7 üründen oluşan bu grupta, ilk olarak beyaz ve rattan bahçe mobilyalarından hoşlananlar için Bellona Clara Mini Takım ideal bir seçim olarak görünüyor. Beyazın zarafeti ile tasarlanan takım bu yıl adından çok bahsettirecek gibi duruyor.

Bellona Lotus Mini Takım

Hem kahve, hem de son dönemlerin trend dekorasyon renklerinden gri gibi nötr bir renk alternatifi olan Lotus serisi ise göz kamaştıran rattan dokusu, daha doğrusu şeritli örgü tasarımı ile dikkat çekiyor. Ayrıca modern ayak tasarımı da bahçe mobilyaları hakkında bildiğiniz bir çok şeyi unutturuyor…

Foto galerimizde bu ürünlerin görsellerini detaylı olarak inceleyebilir, foto galerimizin hemen altında yer alan Bellona bahçe mobilyaları fiyat listesinden fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz…

BELLONA MİNİ BAHÇE TAKIMLARINA FOTO GALERİ

Bellona Mini Bahçe Takımları Fiyat Listesi

Begonya Mini Bahçe Takımı 2.836 TL
Clara Mini Bahçe Takımı 3.549,00 TL
Carlo Mini Bahçe Takımı 2.374,00 TL
Açelya Mini Bahçe Takımı 2.799,00 TL
Mimoza Mini Bahçe Takımı 3.589,00 TL
Calista Mini Bahçe Takımı 5.888,00 TL
Lotus Mini Bahçe Takımı 4.200,00 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir