Bellona Mini Bahçe Takımlarını Sizler İçin İnceledik

Bellona 2016 bahçe mobilyaları kategorisine götürüyoruz bu defa sizleri arkadaşlar. Bu kategori içerisinde yer alan Bellona mini bahçe takımlarını, bahçeleri ve balkonları için şık mobilya tasarımları arayan takipçilerimizin çok hoşuna gideceğini düşünerek, fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak masaya yatırıyoruz.

Hatırlarsanız kısa bir zaman önce Bellona’nın kardeş markası İstikbal’in bahçe mobilyalarına göz atmış, buradan yine İstikbal mini bahçe takımları ve fiyatlarını sizler için incelemiştik. Bellona ürünleri ile oldukça benzeşen bu ürünler çoğumuzun hoşuna gitmişti.

Gelelim Bellona mini bahçe takımlarına. Efendim 4 üründen oluşan bu grupta, ilk olarak beyaz ve rattan bahçe mobilyalarından hoşlananlar için Clara Mini Takım geliyor. Beyazın zerafeti ile tasarlanan takım bu yıl adından çok bahsettirecek gibi duruyor.

Yine Sütlü kahve ve kahverengi tonlarında iki farklı versiyon ile vitrine çıkan Carlo Mini Takımda Bellona’nın yeni bahçe mobilyaları arasında yer alıyor. Ancak Bellona Açelya Mini Bahçe Takımı, sadelik ve estetiğin abidesi gibi görünüyor. Kahverenginin hakim olduğu Açelya serisi krem renkli minderleri ile göz kamaştırıyor.

Son Bellona mini bahçe takımı ise Begonya Mini Bahçe Takımı. Kahve tonlarından vazgeçemeyenlerin çok beğeneceğini düşündüğümüz bu takımda yine 2016 bahçe mobilyaları arasında sivrilecek bir tasarıma sahip.

Foto galerimizde bu ürünlerin görsellerini detaylı olarak inceleyebilir, foto galerimizin hemen altında yer alan Bellona bahçe mobilyaları fiyat listesinden fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz…

BELLONA MİNİ BAHÇE TAKIMLARINA GÖZ ATIN !..

Bellona Mini Bahçe Takımları Fiyat Listesi

Clara Mini Bahçe Takımı 3.549,00 TL
Carlo Mini Bahçe Takımı 2.374,00 TL
Açelya Mini Bahçe Takımı 3.334,00 TL
Begonya Mini Bahçe Takımı 2.836 TL

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kombine Duş Sistemleri ile Modern Banyolar

Kombine duş sistemi ismini belki de bir çoğunuz ilk defa sayfalarımızda duyuyorsunuz, zira yine sizler için en yeni dekorasyon uygulamalarını...

Kapat